trendy
Nowe przepisy dla przechodniów = mniej śmierci 😲 Może pora zająć się CELEBRYTAMI przekraczającymi prędkość?
Najlepsze memy po gali Fame MMA

Fame MMA 10: Memy :O Warrior z Metina wygrał galę? 👊

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.05.2021 06:30

Pora, aby wreszcie zobaczyć najlepsze rzeczy z gali Fame MMA 10: memy! Nawet, jeżeli nie była tak bardzo memiczna, jak poprzednie dwie odsłony, tak znalazłem dla Was trochę ciekawych perełek. Wskakujcie!

bECUNnmH

Jubileuszowa gala Fame MMA 10 była rewolucyjna pod wieloma względami. Masa ciekawych walk, pojedynek o pas kobiecy oraz Norman Parke - czy mogłoby być lepiej? Oprócz małej kontrowersji pod koniec walk, wszystko wyszło świetnie. Obeszło się bez większych dymów. Nikt nie złamał nogi jak Daniel Magical. Nikt nie pokazał się w tak widowiskowym stroju, jak Artur Szpilka jako gangster. Dzisiaj przygotowałem dla Was najlepsze memy z gali Fame MMA 10!

Fame MMA 10: Memy po gali 👊

bECUNnmJ
bECUNnmL
bECUNnmR

Żeby wyjaśnić tego mema: Marcin Dubiel wyszedł do walki z piosenką „Best Life” od Stuu i… Lexy, obecnej członkini Teamu X.

bECUNnmS
bECUNnmT
Memy po gali Fame MMA 10
Memy po gali Fame MMA 10 (Wykop)

Co się stało z finałową walką?

Tl;dr

Walki w Fame MMA, gdy nie dojdzie do nokatu/przerwania walki, na koniec są podsumowywane przez sędziów. Stąd np. podczas walki Linkimaster z Kamiszką, werdykt brzmiał „przez niejednogłośny werdykt sędziów …”.

bECUNnmU

Norman Parke wygrał na punkty z Don Kasjo. Pojedynek był bardzo wyrównany, obaj zawodnicy pokazali się ze swoich dobrych stron. Okej: werdykt ogłoszony, zawodowiec wygrał… nope, wchodzi Boxdel i mówi, że „będą się odwoływali”. Stąd memy związane ze zwycięstwem Don Kasjo. Jednak +/- 30 minut po zakończeniu gali, federacja ogłosiła, iż decyzja o wygranej Normana jest ostateczna. Boxdel przeprosił na swoim profilu IG: „Chore emocje, zachowałem się jak burak z tym mikrofonem, ale za dużo dziś przeżyliśmy. [...] Przepraszam Norman z szacunku do swojego zawodnika nie powinienem w ten sposób się zachować”.

To co, czekamy na Fame MMA 11 i jeszcze większe dymy?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Czarnek uważa, że ludzie są na Ziemi OD MILIARDÓW LAT XD