Fame MMA 10: Memy :O Warrior z Metina wygrał galę? 👊
Pora, aby wreszcie zobaczyć najlepsze rzeczy z gali Fame MMA 10: memy! Nawet, jeżeli nie była tak bardzo memiczna, jak poprzednie dwie odsłony, tak znalazłem dla Was trochę ciekawych perełek. Wskakujcie!
Jubileuszowa gala Fame MMA 10 była rewolucyjna pod wieloma względami. Masa ciekawych walk, pojedynek o pas kobiecy oraz Norman Parke - czy mogłoby być lepiej? Oprócz małej kontrowersji pod koniec walk, wszystko wyszło świetnie. Obeszło się bez większych dymów. Nikt nie złamał nogi jak Daniel Magical. Nikt nie pokazał się w tak widowiskowym stroju, jak Artur Szpilka jako gangster. Dzisiaj przygotowałem dla Was najlepsze memy z gali Fame MMA 10!
Podobne
- Czy te MEGADYMY są z grilla? Nie, z konferencji przed Fame MMA 10 [MEMY]
- Hype MMA: Najlepsze MEMY po gali. 7 sekund i po „Chudym Byku”
- Kto komu spuści lanie na Fame MMA 10? Znamy pełną kartę walk
- Boxdel wyzwał Malika Montanę. Włodarze zawalczą na Fame MMA?
- Kto zawalczy na Fame MMA 11? Plotki i potwierdzone nazwiska
Fame MMA 10: Memy po gali 👊
Żeby wyjaśnić tego mema: Marcin Dubiel wyszedł do walki z piosenką „Best Life” od Stuu i… Lexy, obecnej członkini Teamu X.
Co się stało z finałową walką?
Tl;dr
Walki w Fame MMA, gdy nie dojdzie do nokatu/przerwania walki, na koniec są podsumowywane przez sędziów. Stąd np. podczas walki Linkimaster z Kamiszką, werdykt brzmiał „przez niejednogłośny werdykt sędziów …”.
Norman Parke wygrał na punkty z Don Kasjo. Pojedynek był bardzo wyrównany, obaj zawodnicy pokazali się ze swoich dobrych stron. Okej: werdykt ogłoszony, zawodowiec wygrał… nope, wchodzi Boxdel i mówi, że „będą się odwoływali”. Stąd memy związane ze zwycięstwem Don Kasjo. Jednak +/- 30 minut po zakończeniu gali, federacja ogłosiła, iż decyzja o wygranej Normana jest ostateczna. Boxdel przeprosił na swoim profilu IG: „Chore emocje, zachowałem się jak burak z tym mikrofonem, ale za dużo dziś przeżyliśmy. [...] Przepraszam Norman z szacunku do swojego zawodnika nie powinienem w ten sposób się zachować”.
To co, czekamy na Fame MMA 11 i jeszcze większe dymy?
Popularne
- Amsterdam zaprasza na rave na autostradzie. 9 godzin mocnego techno
- Podejrzany o zabójstwo tiktokerki wrócił na miejsce zbrodni. Zostawił przerażający list
- Maskotki Minecraft do kupienia w Biedronce. Ile kosztują?
- Ile przetrwałbyś na platformie bez lajków? Daj się wciągnąć w fediwersum
- Lalka Anabelle wyruszyła w upiorne tour. Warrenowie ostrzegali, żeby jej nie ruszać
- Jak Najjjka zareagowała na nastoletnią ciążę siostry? "Była w szoku"
- Uzależnił się od smartfona. Straszne, co stało się z jego głową
- Łzy i drżący głos. PashaBiceps stracił czworonożnego przyjaciela
- Fit Lovers strollowali swoich fanów. "Rozstanie" to akcja promocyjna?