popkultura
Crusher o przeszłości z Fagatą. "Była imprezka, było dośrodkowanie"
Sadako została youtuberką

Demoniczna Sadako z horroru "Ring" robi konkurencję Frizowi. "Zostawcie suba"

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.03.2022 17:30

Sadako Yamamura jest jedną z najbardziej przerażających postaci w historii kinematografii. Zjawa z filmu "Ring" rozpoczęła kampanię ocieplania swojego upiornego wizerunku. Założyła kanał na YouTube i całkiem nieźle sobie radzi.

Jak długo można straszyć kolejne pokolenia nastolatków przed telewizorem? Bądźmy szczerzy, profesja ta musi się w końcu znudzić, nawet jeśli jesteś Sadako Yamamurą, czyli ikoną japońskiego horroru. Przerażająca antagonistka filmu Ring postanowiła spróbować czegoś nowego, a jej wybór padł na YouTube. W ten sposób została influencerką.

Warto podkreślić, że kanał Sadako na YouTube nie stworzyli fani upiornej postaci - jest to jej oficjalne konto. Sadako może i zachowuje się nieporadnie w roli początkującej twórczyni, ale nie można jej odmówić, że się stara. Oprowadza po swoim pokoju, pokazuje, jak wychodzi z ekranu telewizora i zaprasza na dno studni, w której spędza noc. Bardzo sympatyczna osoba.

Sadako Yamamura została youtuberką

Każdy, kto chce cokolwiek znaczyć na YouTube, musi prędzej czy później nagrać piosenkę. Sadako uporała się z tym zadaniem wybitnie szybko. Jej pierwszy utwór składa się z kiczowatych efektów dźwiękowych i totalnie nie wiadomo, o co w nim chodzi. No ale umówmy się, że jest to wciąż lepsze dzieło niż piosenka "Od dawna" autorstwa Tańculi i Gosi.

貞子です😊YouTube始めます💓見てね!【ルームツアー】

Sadako nagrała sesję Q&A, w której odpowiedziała na sto pytań. Zdradziła, że jej ulubioną książką jest Ringu (literacki pierwowzór filmu Ring), ulubionym filmem jest Ghostbusters, a ulubioną mangą Jujusu Kaisen. Duch oznajmił, że sporo czasu poświęca na szczotkowanie włosów.

NGはありません👅貞子が答える100の質問

Jakie są plany Sadako na karierę na YouTube? Zjawa zamierza grać w gry, jeść i śpiewać. No i super, tak trzeba żyć.

Źródło: Kotaku

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Pierwsza niebinarna postać w uniwersum "Psiego patrolu". Kim jest River?