trendy
Wolni Słowianie się nie klikają. Jak inaczej nazwać Polskiego Facebooka?
boo

Idealne wnętrze dla każdej jesieniary. Pokażemy Ci, jak je zrobić

Źródło zdjęć: © Pexels
MTB,22.11.2020 07:43

Za oknem jest już naprawdę chłodno, na zewnątrz szaleje COVID-19, a pogoda i tak nie zachęca do wyjścia z domu... Jak więc sprawić, żeby ten czas był w miarę znośny? Trzeba zadbać o to, aby nasze domowe otoczenie było jak najprzyjemniejsze!

bDzzFAVv

Nie da się nie zauważyć, iż na zewnątrz jest już raczej szaro i nieprzyjemnie. Wielu z nas jest zmęczonych, traci energię, zapał do pracy. Szukamy więc sposobów, aby poczuć się lepiej. A co polepsza samopoczucie? Miłe, komfortowe otoczenie!

Tak, jesień to ten czas, kiedy wyciągamy z szaf miłe w dotyku kocyki, kominki do podgrzewania wosku o zapachu pierniczków, nastrojowe lampki... I wiele, wiele innych.

Po pierwsze... świeczki!!

Mogą być bezzapachowe, ale mogą też pachnieć cynamonem, pumpkin spice latte czy czymkolwiek, co Ci się kojarzy z jesienią. Must-have na zimne, ciemne wieczory!

świeczki
świeczki (Unsplash.com)

Po drugie... dynie!

Wyobrażacie sobie jesień bez dyń? Chyba nie muszę tłumaczyć tego punktu... Mogą być dość zwyczajne, pomarańczowe, albo mogą w nieco bardziej szalonej wersji:

dynie
dynie (Pexels)

Później liście...

Posiadanie liści w domu może się wydawać trochę dziwne, ale tak naprawdę dlaczego by nie? Szczególnie jeśli mogą być podświetlane...

liście
liście

...albo całe "drzewa"

Wiosenne/letnie kwiaty można zastąpić małymi, ozdobnymi jesiennymi drzewkami? Szczególnie, kiedy w dobie koronawirusa wychodzenie tam, gdzie można zobaczyć prawdziwe drzewa, niekoniecznie jest zalecane...

drzewo
drzewo

Wszystko, co zapewni Ci komfort i ciepło:

Poduszki, koce... cokolwiek, co umili Ci zimne wieczory!

ciepły koc
ciepły koc (Unsplash.com)

Światła!

Za oknem jest coraz ciemniej, a dzień kończy się coraz szybciej. To nie znaczy jednak, że w naszych domach też tak musi być! Takie światełka ślicznie wyglądają rozłożone na parapecie albo na półce.

lampki
lampki (Pexels)

I na koniec...

Może niekoniecznie jest to element wystroju, ale z pewnością pomoże sprawić, że w domu będzie przytulniej. Zapach zrobionych przez Ciebie ciasteczek będzie unosił się w powietrzu lepiej niż zapach jakiejkolwiek świeczki! I doda +10 do przytulności!

ciasteczka
ciasteczka (Unsplash.com)
Komentarze (0)
arrow
Tiktokerka dzieli się kulinarnym pro-tipem. Magda Gessler dostałaby zawału