ChatGPT uzyskał dostęp do internetu

ChatGPT jeszcze potężniejszy. Uzyskał dostęp do internetu

Źródło zdjęć: © Marvel
Konrad SiwikKonrad Siwik,28.09.2023 19:30

Baza wiedzy ChatGPT była ograniczona do 2021 r. Zespół OpenAI postanowił go nieco podszkolić i teraz inteligentny bot uzyskał dostęp do informacji znajdujących się w sieci.

OpenAI poinformowało, że ChatGPT może znów przeglądać sieć w poszukiwaniu aktualnych informacji, oferując odpowiedzi zaczerpnięte bezpośrednio z wiarygodnych źródeł. Funkcja "Przeglądaj z Bing" jest na razie dostępna tylko dla subskrybentów planu Plus i Enterprise, ale firma twierdzi, że wkrótce udostępni ją "wszystkim użytkownikom".

ChatGPT zyskał dostęp do najświeższych informacji

"ChatGPT może teraz przeglądać internet, aby zapewnić ci aktualne i wiarygodne informacje wraz z bezpośrednimi linkami do źródeł. Nie ogranicza się już do danych sprzed września 2021 roku" - poinformował zespół OpenAI.

trwa ładowanie posta...

Rzeczywiście system oparty na sztucznej inteligencji był wcześniej szkolony wyłącznie na podstawie danych do września 2021 r. Umożliwienie chatbotowi przeglądanie internetu sprawi, że użytkownicy będą mogli zadawać mu pytania dotyczące bieżących spraw i uzyskać najbardziej aktualne odpowiedzi.

"Przeglądanie jest szczególnie przydatne w przypadku zadań wymagających aktualnych informacji, takich jak pomoc w badaniach technicznych, wybór roweru lub planowanie wakacji" - wyjaśnia na X zespół OpenAI.

trwa ładowanie posta...

W celu skorzystania z nowej funkcji na razie trzeba mieć wykupioną subskrypcję Plus i Enterprise. Do tego należy wybrać opcję "Przeglądaj z Bing" w selektorze w wersji GPT-4. Jednak jak już wspomnieliśmy na początku, OpenAI zamierza wkrótce udostępnić usługę wszystkim użytkownikom.

Źródło: X, OpenAI

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1