Mariah Carey

Bombka z podobizną Mariah Carey jest jak cały 2020 rok. Tego się nie odzobaczy

Źródło zdjęć: © Raph_PH / Wikimedia Commons
Bańkowska Aneta,
20.12.2020 16:35

Mariah Carey od kilku tygodni chwali się fotkami w świątecznych stylizacjach, które wrzuca na zmianę z podsumowaniami list przebojów (gdzie króluje jej hit). Nic jednak nie przebije bombki z podobizną artystki, której zdjęcie skomentowała na TT.

Mariah Carey jako świąteczna bombka? Takie zdjęcie na Twitterze pokazał Kyle Blaine i CNN. Jak dodał, co roku wraz z mężem wymieniają ozdobny choinkowe, a nowa bombka to prezent od partnera. "Jest bardzo świąteczna!" - ocenił, oznaczając w poście samą piosenkarkę.

Na reakcję gwiazdy nie trzeba było długo czekać. "Nie została zatwierdzona" - skomentowała Carey. Na pocieszenie dodała jednak, że liczy się pomysł - z czym trudno się nie zgodzić:

trwa ładowanie posta...

Bombka, która w zamyśle twórców miała zapewne przypominać Mariah, to idealne podsumowanie mijających 12 miesięcy. W końcu w tym roku większość planów kończyła się dokładnie tak, jak próba stworzenia idealnej szklanej diwy.

Mariah Carey wraca na szczyty list przebojów

Na szczęście nie można tego powiedzieć o samej piosenkarce. "All I Want For Christmas Is You" po ponad 20 latach od premiery powróciło właśnie na szczyt listy Billboard Hot 100 - co oznacza, że święta są naprawdę tuż tuż.

trwa ładowanie posta...

Singiel ze świątecznym hitem wszech czasów sprzedał się w ponad 16 milionach egzemplarzy, a tylko na YouTube dwa nagrania z oficjalnego konta Mariah obejrzano niemal 800 milionów razy. Gdyby do tej liczby dodać wszystkie odtworzenia przez stacje radiowe czy serwisy streamingowe, wynik ten byłby na pewno dużo, dużo większy.

Chcielibyście, żeby na Waszej choince zawisła brokatowa Carey?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0