mariah-carey
Bombka z podobizną Mariah Carey jest jak cały 2020 rok. Tego się nie odzobaczy
Mariah Carey

Bombka z podobizną Mariah Carey jest jak cały 2020 rok. Tego się nie odzobaczy

Źródło zdjęć: © Raph_PH / Wikimedia Commons
ABŁ,
20.12.2020 15:35

Mariah Carey od kilku tygodni chwali się fotkami w świątecznych stylizacjach, które wrzuca na zmianę z podsumowaniami list przebojów (gdzie króluje jej hit). Nic jednak nie przebije bombki z podobizną artystki, której zdjęcie skomentowała na TT.

bGxvruDD

Mariah Carey jako świąteczna bombka? Takie zdjęcie na Twitterze pokazał Kyle Blaine i CNN. Jak dodał, co roku wraz z mężem wymieniają ozdobny choinkowe, a nowa bombka to prezent od partnera. "Jest bardzo świąteczna!" - ocenił, oznaczając w poście samą piosenkarkę.

Na reakcję gwiazdy nie trzeba było długo czekać. "Nie została zatwierdzona" - skomentowała Carey. Na pocieszenie dodała jednak, że liczy się pomysł - z czym trudno się nie zgodzić:

trwa ładowanie posta...

Bombka, która w zamyśle twórców miała zapewne przypominać Mariah, to idealne podsumowanie mijających 12 miesięcy. W końcu w tym roku większość planów kończyła się dokładnie tak, jak próba stworzenia idealnej szklanej diwy.

bGxvruDF

Mariah Carey wraca na szczyty list przebojów

Na szczęście nie można tego powiedzieć o samej piosenkarce. "All I Want For Christmas Is You" po ponad 20 latach od premiery powróciło właśnie na szczyt listy Billboard Hot 100 - co oznacza, że święta są naprawdę tuż tuż.

trwa ładowanie posta...

Singiel ze świątecznym hitem wszech czasów sprzedał się w ponad 16 milionach egzemplarzy, a tylko na YouTube dwa nagrania z oficjalnego konta Mariah obejrzano niemal 800 milionów razy. Gdyby do tej liczby dodać wszystkie odtworzenia przez stacje radiowe czy serwisy streamingowe, wynik ten byłby na pewno dużo, dużo większy.

bGxvruDH

Chcielibyście, żeby na Waszej choince zawisła brokatowa Carey?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Bombka z podobizną Mariah Carey jest jak cały 2020 rok. Tego się nie odzobaczy