influencer
Drama między Natsu i Patrycją Mołczanow po gali Move Federation
Jasmine Rollason

Bohaterka? Influencerka chciała "pomóc" restauracjom, jedząc ich jedzenie za darmo.

Źródło zdjęć: © Instagram
Bartłomiej Jankowski,
11.04.2022 16:00

W ten sposób restauracje miałyby wyjść z kryzysu spowodowanego epidemią COVID-19. Dostało jej się po tym, jak jej wiadomości zostały opublikowane przez znanego krytyka kulinarnego.

Jasmine Rollason to 20-letnia influencerka z Australii, która może pochwalić się 38 tysiącami followersów na Instagramie i 19 tysiącami followersów na TikToku. Jasmine zajmuje się tematyką fitnessową i foodie, a w jej mediach społecznościowych znajdziecie jej portrety z "motywacyjnymi" i afirmacyjnymi cytatami. Groundbreaking.

O influencerce zrobiło się głośno przed kilkoma dniami, kiedy to John Lethlean, znany australijski krytyk kulinarny pracujący dla gazety "The Australian", opublikował na Instagramie wiadomości prywatne, które Jasmine Rollason wysyłała restauratorom.

Nic za darmo

Tak - jak możecie się domyślić, Rollason wypytywała restauratorów o możliwość współpracy. Nie byle jakiej. 20-latka chciała "pomóc" liczącym straty po epidemicznym kryzysie restauracjom, jedząc w nich za darmo. Choć nie tyle za darmo, co za znany influencerski środek płatniczy - publikację.

"Za dwa tygodnie będę w Noosa, skąd będę dzielić się z fanami moimi doświadczeniami i robić recenzje" - napisała influencerka. "Byłabym bardzo szczęśliwa, gdybym mogła wam pomóc. (...) Mam 35 tysięcy oddanych followersów i kocham tworzenie kontentu". "Modelka i krytyczka" - z ironią podpisał post Lethlean, który już nieraz wytykał na Instagramie głupotę influencerów.

Nice try

Niestety, zamiast estetycznych doznań kulinarnych restauratorzy zgotowali Rollason kryzys w social mediach. W komentarzach posypały się drwiny: "A może zapłać za jedzenie, a później podziel się swoją opinią, jak to robią wszyscy normalni ludzie?", "Chciałaby pomóc? Fakt, to takie pomocne...".

Zobaczcie sami.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Rzuciła korporację, by zostać influencerką. Efekt ją zaskoczył