gaming
Xbox wykiwał graczy. Nie dostaną "Starfielda" za 4 zł
Battlefield 6: Battle Royale zapowiada się świetnie?

Battlefield 6: tryb Battle Royale może być „rewolucyjny”. Podsumowanie ostatnich przecieków

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.04.2021 07:45

Czy to już pora na to, aby jedna z najważniejszych serii powróciła na tron? Poczekamy jeszcze trochę! Jednak nowe wiadomości są nader ciekawe! W grze Battlefield 6 tryb Battle Royale ma być świetny. A, łapcie nowe przecieki dodatkowo!

Czy to już pora na to, aby jedna z najważniejszych serii powróciła na tron? Poczekamy jeszcze trochę! Jednak nowe wiadomości są nader ciekawe! W grze Battlefield 6 tryb Battle Royale ma być świetny. A, łapcie nowe przecieki dodatkowo!

Na wstępie standardowe wyjaśnienie dla osób, które jeszcze nigdy nie grały w popularny tryb Battle Royale. Jest to osobny tryb gry multiplayer, gdzie określona liczba graczy pojedynczo lub w zespole walczy z innymi graczami na zamkniętej i zmniejszającej się mapie. Wszyscy startują najczęściej bez broni i ekwipunku — te należy szukać na mapie.

Ot, genialny, ale też bardzo trudny do zrobienia dobrze tryb. Battlefield V próbował trybu BR, jednak to nie wyszło świetnie. Za to największy konkurent BFa, czyli Call of Duty zrobił ten tryb tak dobrze (Warzone), że nie trzeba było jeszcze wprowadzać jego następcy po ponad roku.

Stąd każdy się spodziewa, iż dostaniemy w nadchodzącym Battlefieldzie 6 tryb BR. Nawet teoretycznie streamerzy wypowiedzieli się o tym trybie:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czy oni grali w BR w BF6? Eee, ciężko powiedzieć. Jedna osoba powie, że wybrani „wielcy” ze świata growych influencerów grali na pewno. A inni powiedzą, że jest to bardziej lista życzeń. Pewnie ktoś z branży na pewno już widział nadchodzącego BFa — to jest bardziej niż oczywiste. Według przecieków, tryb Battle Royale w Battlefield 6 będzie niesamowity.

Wiemy coś o pierwszy trailerze ?

Tak! Wiemy, że pierwszy trailer powinien pokazać tropikalną wyspę. Jako że jestem maniakiem całej serii BF, to od razu przyszły mi na myśl dwie wyspy: Wake Island i Guadalcanal. Jednak to Wake Island stała się jedną z najważniejszych wysp dla serii BF, więc… może to pora na jej powrót?

Tak teoretycznie może wyglądać jedno z ujęć z trailera:

trwa ładowanie posta...

Kiedy otrzymamy nowe informacje o grze?

Jeszcze więcej przecieków mówi o tym, że nowa gra od DICE ujrzy światło dzienne już w maju! Pierwszy trailer i może skrawki rozgrywki zostaną wtedy pokazane.

BF6 w Xbox Game Pass?

Istnieje duża szansa, że już w dniu premiery, gracze posiadający Xbox Game Pass będą mogli zagrać w tę grę bez żadnych opłat. Jeżeli to okaże się prawdą, to będziemy mieli bardzo silny argument, aby wybrać Xboksa Series X zamiast PS5.

Coś więcej o Battlefieldzie 6?

Z przecieków, które się w miarę pokrywają, możemy wysnuć kilka ciekawych informacji:

  • BF6 jest kontynuacją BF4, dziejącą się 10 lat po czwórce.
  • W kampanii będziemy mogli wybrać pomiędzy Rosją a Stanami Zjednoczonymi. Będziemy najemnikami, niezwiązanymi z tymi krajami.
  • BF6 będzie bardzo widowiskowy: gra ma zawierać katastrofy naturalne.

Battlefield 6: data wydania — czy znamy ją?

Ciężko jest przewidywać dokładną datę wydania nowego Battlefielda, jednak wszystkie przecieki mówią o tym, że gra wyjdzie na last i next-geny wraz z PC pod koniec tego roku. Nic więcej niestety nie wiemy. 

Trzeba powiedzieć jedno: gra zapowiada się widowiskowo! Chwilę już prawdziwi fani Battlefielda musieli wyczekać — jeżeli wszystkie pogłoski się sprawdzą, to możemy otrzymać ogromny hit. 

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
"The Sims 4 Domowy Kucharz" - tajemnice gofrów i Pizza Dziwaków [WYWIAD]