gaming
Najbardziej szalone mody do "Hogwart's Legacy". Shrek zamiast miotły
Battlefield 6: Zwiastun wyciekł?

"WYCIEK" trailera i rozgrywki z Battlefielda 6

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,24.05.2021 11:15

Czekacie na nową odsłonę gry Battlefield 6? Wszystko wskazuje na jedną z największych gier w historii. Właśnie wyciekł zwiastun. No... „wyciekł”. Ale możecie zobaczyć jego dużą część!

Temat szóstej odsłony gry Battefield to elektryzujący temat wśród fanów. Od ostatniej odsłony minęły już prawie trzy lata. Ale! Od ostatniej odsłony, której akcja dzieje się w naszych czasach, świat się postarzał o ponad sześć lat!

Jeżeli nie kojarzycie najbardziej zapomnianej gry z serii Battlefield: Hardline wyszło w 2015 roku. Pomimo tego, iż nie był to najlepszy BF w historii, tak nadal — sześć lat to sporo czasu. W tym okresie, seria powróciła do poprzedniej epoki: I i II wojny światowej.

Fani jednak nadal wyczekiwali kolejnej serii. I się doczekali! Battlefield 6 nadchodzi oficjalnie. Zapowiedzi wskazują na ogromny projekt, nad którym pracuje kilka studiów deweloperskich. Ogólnie to sama zapowiedź jest bardzo pompatyczna:

Gra zawiera wszystko, za co kochamy serię Battlefield – i wynosi to na zupełnie nowy poziom. Epicka skala. Wojna totalna. Szalone, niespodziewane momenty. Zmieniająca rozgrywkę destrukcja. Widowiskowe bitwy, wypełnione większą liczbą graczy i ilością zniszczenia niż kiedykolwiek przedtem.

Słowa to tylko słowa. Gdzie zwiastun?!

Według pogłosek, oficjalnie zwiastun powinniśmy zobaczyć w najbliższych dniach. Jego premiera została odłożona w czasie. Pogłoski mówiły o przesunięciu przez „chiński incydent rakietowy”. Mniejsza z tym, ponieważ zwiastun przeciekł. Bardziej „przeciekł”, ponieważ kilkanaście dni temu zaczęły wyciekać pojedyncze zdjęcia trailera. Same w sobie nie pokazywały za dużo, ale po połączeniu ich… sami zobaczcie:

Battlefield 6: pierwszy „zwiastun”

Zapowiada się zjawiskowo. Pomimo znaku wodnego (który jest cudowny), widać wszystkie najważniejsze rzeczy związane z serią Battlefield: widowiskowe wybuchy, czy różne pojazdy wojskowe.

Wisienką na torcie jest wyciek dźwięku ze zwiastuna. Poniżej możecie odsłuchać, jak trailer powinien brzmieć:

Battlefield 6 Trailer COMPLETE Audio Leak

Wiemy jedno: Battlefield 6 będzie widowiskowy

Nam pozostaje tylko czekać do oficjalnego pokazania gry w akcji. A data wydania? Jak dyrektor generalny DICE stwierdził „... efekty naszej pracy będziecie mogli zobaczyć w ostatnich miesiącach 2021 roku”.

2021 rok zapowiada się świetnie dla fanów gier!

Edit: wyciekły też elementy rozgrywki!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
"Death From Above". Powstała pierwsza gra o wojnie w Ukrainie