Ariana Grande w filmie "Wicked"

Ariana Grande w filmie "Wicked". Co wiadomo o produkcji?

Źródło zdjęć: © Wicked
Anna RusakAnna Rusak,17.04.2023 15:45

"Wicked" to filmowa adaptacja broadwayowskiego musicalu, który rozgrywa się w świecie znanym nam z "Czarnoksiężnika z krainy Oz". Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, na których widać Arianę Grandę w roli czarownicy. Jest jednak z nimi drobny problem...

W 2022 r. pojawiła się informacja, że "Wicked", czyli nagrodzony musical z 2003 r., zostanie przeniesiony na ekran. Za produkcję odpowiada Jon M. Chu, a w jednej z głównych ról zobaczymy piosenkarkę i aktorkę Arianę Grandę.

Co wiadomo o produkcji i kiedy będzie można ją oglądać? Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu "Wicked", które odrobinę zaniepokoiły fanów, a Ariana Grande opisuje pracę nad filmem. Będzie hit?

"Wicked" - co wiadomo o filmie z Arianą Grande?

"Wicked" to musical, który jest luźno oparty na powieści Maguire'a "Wicked: Życie i czasy Złej Czarownicy z Zachodu". Historia rozgrywa się w przestrzeni dobrze znanej opowieści "Czarnoksiężnika z krainy Oz", ale głównymi bohaterkami są dwie czarownice.

W filmowej wersji "Wicked" wcielą się w nie dwie piosenkarki: Ariana Grande oraz Cythia Erivo. Za produkcję odpowiada Jon M. Chu ("Stup up 2", "Iluzja 2"). Jak w poście na Instagramie przyznaje Grande, wcielanie się w postać jest dla niej wielkim przeżyciem i zostanie z nią na zawsze.

"Rozkoszuje się każdą milisekundą, która pozostała mi z Galindą (chociaż ta postać na pewno zostanie ze mną na zawsze). Codziennie pokazuje mi tak wiele nowych rzeczy. Jestem taka wdzięczna, nie wiem, co robić, mówić... W Oz każdy dzień zmienia życie… " - napisała na Instagramie Grande.

trwa ładowanie posta...

"Wicked" pierwsze zdjęcia

Prace nad produkcją już trwają, a w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z filmu "Wicked". Możemy na nich zobaczyć oczywiście dwie główne bohaterki, czyli Arianę Grande w roli Glindy i Cynthię Erivo w roli Elfaby.

Na zdjęciach Erivo ma na sobie czarny kostium i stoi na wieży zegarowej, ściskając miotłę. Z kolei Grande w różowej sukience wspina się po długich schodach, najprawdopodobniej prowadzących do tego samego miejsca.

Choć fanów "Wicked" odrobinę zaniepokoiły dość ciemne zdjęcia, na których ledwo widać aktorki, reżyser uspokaja, że wciąż pracuje nad kolorami filmu. Nikt przecież nie chciałby powtórki ze scen bitew w "Grze o tron", w których nie było praktycznie niczego widać.

trwa ładowanie posta...

"Wicked" kiedy premiera?

"Wicked" zostanie rozbite na dwie części. Reżyser filmu podkreśla, że w ten sposób przeniesienie musicalu na ekran będzie pełniejsze. Pierwszej części możemy się spodziewać już w przyszłym roku, czyli 27 listopada 2024 r. Kolejna pojawi się w 2025 r.

"Gdy przez ostatni rok przygotowywaliśmy się do tej produkcji, coraz jaśniejsze było dla nas, że opowiedzenie historii 'Wicked' w jednym filmie nie będzie możliwe bez zniszczenia części tej historii" - napisał Chu w oświadczeniu na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Źródło: People

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Bejbe,zgłoś
Nie mogę się doczekać "Wicked":D
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się