Pies

10-latek zbudował wypożyczalnię patyków. Kochają go wszystkie psy

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.02.2021 13:53

Pewien ojciec i jego syn z Kanady znaleźli sposób, jak rozerwać się w czasie lockdownu. Zrobili... wypożyczalnię patyków, czym skradli serca właścicieli psów z sąsiedztwa. Sprawdźcie szczegóły!

10-letni Jeremiah i jego tata Dave Carter myśleli, jak się rozerwać w czasach COVID-19. Aby nie popaść w pandemiczne zmęczenie, rodzina Carterów co tydzień stara się zbudować coś nowego i kreatywnego. – Jeremiah lubi uprawiać sport, wariuje na tym punkcie, lubi spędzać czas z przyjaciółmi – powiedział ojciec chłopca dla CNN. – Jednak ostatnio nie działo się u niego zbyt wiele.

Najnowszym dziełem Jeremiaha i Dave’a Carter jest... wypożyczalnia patyków dla psów. – Musieliśmy dużo mierzyć i obliczać, aby odpowiednio pociąć drewno i złożyć je w całość – powiedział Carter senior dla CNN. – Jeremiah musiał użyć elektronarzędzi, dzięki czemu budowa wypożyczalni okazał się świetną zabawą.

trwa ładowanie posta...

Wypożyczalnia patyków dla psów okazała się sukcesem

Inspiracją do wykonania projektu była między innymi Nala – 2-letnia suczka rasy goldendoodle, której państwo Carter są właścicielami (goldendoodle to połączenie golden retrievera i pudla). Po tym, jak Jeremiah i Dave zbudowali wypożyczalnię i wypełnili ją patykami, przetransportowali konstrukcję do pobliskiego parku. Podobno nie wybrali byle jakich kijków, tylko takie, które spodobają się psom.

Gdy po pewnym czasie Dave i Jeremiah wrócili do parku, z zaskoczeniem odkryli, że wypożyczalnia patyków stała się chętnie odwiedzanym miejscem przez psy i ich właścicieli. Z drewnianej skrzynki zniknęły patyki, które pozostawili twórcy wypożyczalni. Klan Carterów, zachęcony sukcesem, planuje wybudować drugą wypożyczalnię patyków.

trwa ładowanie posta...

Pozostańmy przy domowych pupilach. Wiecie, że ikoniczny GIF z tęczowym kotem został sprzedany za ponad 2 miliony złotych?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0