Mr Beast ogłosił nabór do "Beast Games"

W grze blisko 20 mln zł. Ruszyły zapisy do "Beast Games"

Źródło zdjęć: © @mrbeast Instagram
Marta Grzeszczuk,
27.05.2024 19:00

Youtuber MrBeast i Amazon Prime tworzą "największy teleturniej na świecie". Ruszyły zapisy do udziału w "Beast Games". Kto może zgłosić się do rywalizacji?

W marcu najpopularniejszy youtuber na świecie - Jimmy Donaldson "MrBeast" ogłosił, że we współpracy z platformą Amazon Prime nakręci "największy teleturniej w historii". 26 maja MrBeast ujawnił na portalu X, że pula nagród w konkursie wyniesie 5 mln dol. (blisko 20 mln zł).

MrBeast ogłosił rozpoczęcie naboru do "Beast Games"

Donaldson zamieścił w poście również link, pod którym można znaleźć formularz zgłoszenia chęci uczestnictwa w "Beast Games". Osoby rywalizujące w teleturnieju zostaną wybrane na podstawie zgłoszeń w formacie wideo, w których mają opowiedzieć, na co wydadzą miliony dolarów, dlaczego zależy im na udziale w "Beast Games" i "zaimponować" organizatorom wydarzenia.

trwa ładowanie posta...

Donaldson jest najpopularniejszym youtuberem na świecie. Jego kanał subskrybuje ponad 260 mln. Słynie z akcji organizowanych z dużym rozmachem. Na swoje 26 urodziny w maju 2024 r. rozdał widzom i widzkom 26 luksusowych smochodów marki Tesla. Z kolei w 2023 r. MrBeast sfinansował budowę 100 studni zlokalizowanych w wioskach, przy szpitalach, na farmach i w szkołach na terenie Kenii, Kamerunu, Zimbabwe, Somalii i Ugandy.

Kto może zgłosić się do udziału w "Beast Games"

Warunki zgłoszenia chęci udziału w "Beat Games" są następujące:

 • ukończone 18 lat,
 • paszport ważny do kwietnia 2025 r.,
 • obywatelstwo Stanów Zjednoczonych lub
 • status imigranta lub wizę, która pozwala na legalny pobyt w USA w celu wzięcia udziału w programie, a także na legalne podróżowanie do USA i ponowny wjazd do USA z dowolnego innego kraju,
 • dostępność od końcówki czerwca do września 2024 r.

Przy ostatnim warunku pojawiło się zastrzeżenie, że te daty mogą ulec zmianie. Nie trzeba być detektywem, żeby wyczytać z tych informacji, że "Beast Games" będą kręcone już tego lata i że zdjęcia częściowo odbędą się poza Stanami Zjednoczonymi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyrzucili go z Top Model. "Zarapowałem im". Ziętkowski o kulisach życia TikTokera

Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób będą konkurować uczestnicy i uczestniczki "Beast Games". Donaldson zapowiedział wcześniej, że będzie ich ponad 1 tys. oraz, że widzów i widzki czeka "szalone show".

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 1
 • emoji ogień - liczba głosów: 1
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
 • emoji smutek - liczba głosów: 0
 • emoji złość - liczba głosów: 1
 • emoji kupka - liczba głosów: 1
dfsd,zgłoś
podpatrzył u oszusta buddy i też WYDYMA widzów. ps. lotto organizuje znacznie lepszy konkurs a nagrody w eurojacpot kilkanaście razy wyższe
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się