Tede o metodzie na "Julię Żugaj"

Tede ma sposób na Żugajki. "Stały i pokazywały NWJ"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,17.06.2024 18:42

Tede ujawnił swoją nową metodę na angażowanie młodych fanów podczas koncertów. Założyciel wytwórni NWJ, inspirując się popularnymi technikami Julii Żugaj, przekonał jej młode fanki do pokazania gestu "największego joł".

Tede, znany polski raper, podzielił się swoją unikalną metodą na rozruszanie młodych fanów podczas koncertów. Jacek Graniecki był gościem w podcaście "HYPETALKING", którego pełny odcinek zostanie opublikowany w środę 19 czerwca o godzinie 15:00 na kanale Hypetalka. Fragment rozmowy, opublikowany przez TurtleHype w mediach społecznościowych, zyskał już duże zainteresowanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Tede jak Julia Żugaj. "Duże serduszko, małe serduszko, obietnica i NWJTKA"

W rozmowie Tede opisał swoje doświadczenia z pierwszymi rzędami pełnymi nastolatek. Raper ujawnił też swój nowy sposób na zaangażowanie młodszej publiczności, a w szczególności dziewczyn będącymi Żugajkami.

Patrzę na ludzi, no i kurde w pierwszych rzędach takie nastolatki są. Ja zaczynam grać, kawałek "Hot 16 challenge" jest pierwszy. Stoją zblazowane takie, no k***a znudzone życiem. Drugi kawałek tam banglasz, część się już tam buja, ale tak trudno jest rozbujać (nastolatki - przyp. red.). Ja patrzę na nie, mówię: "dziewczyny nie bądźcie takie smutne. Specjalnie dla was - duże serduszko, małe serduszko, obietnica

- wspomina Tede.

Raper kontynuował, opisując reakcję młodych dziewczyn. Okazuje się, że metoda "na Julię Żugaj" przyniosła oczekiwane skutki. Co więcej, młode dziewczyny z koncertu Tedego poznały nowy hip-hopowy gest. I nie zawahały się go użyć.

Ja mówię: "wiem, że czekacie na Kubańczyka". A one tak (zaskoczona mina - przyp. red.), że ja wiedziałem, o co chodzi. Po drugim kawałku - duże serduszko, małe serduszko, obietnica i NWJTKA (gest Wielkie Joł - przyp. red.). Człowieku, one stały już tak

- skwitował Tede, pokazując NWJ.
trwa ładowanie posta...

Termin "NWJTKA" użyty przez Tedego to skrót od "Największego Joł", który jest rozpoznawalnym gestem dla fanów rapera. Metoda Jacka opiera się oczywiście na podejściu Julii Żugaj.

TEDE & SIR MICH - ENWUJOTKA (OFFICIAL VIDEO) / KASABLANCA

Metoda "na Julię Żugaj". Nie tylko Tede z niej skorzystał

Znana influencerka podczas sesji zdjęciowych z fanami wykonuje z nimi wspomniane pozy, czyli duże serduszko, małe serduszko czy obietnicę na paluszek. Jej popularność zainspirowała Tedego do eksperymentowania z podobnymi technikami, co z pewnością przyciąga uwagę zarówno młodszych, jak i starszych odbiorców.

trwa ładowanie posta...

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy techniki Julii Żugaj trafiają do raperów. Niedawno Otsochodzi również wykonał analogiczną sesję zdjęciową z jedną z fanek.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1