Zamieszki w Krakowie? To tylko fandom One Direction
10 września na Tauron Arena w Krakowie zagra Louis Tomlinson, były członek One Direction. Najwierniejsze fanki artysty nie dostosowały się do apeli organizatorów.
One Direction działali jako grupa tylko 5 lat, zakończyli współpracę w 2015 r. Zespół był jednak takim fenomenem, że jego członkowie do dziś mają rzesze wiernych fanek i fanów. Najbardziej spektakularną solową karierę zrobił Harry Styles, ale fandom nie zapomniał o pozostałych członkach boysbandu. Jeden z nich, Louis Tomlinson, zagra dwa koncerty w Polsce, w Krakowie i w Łodzi.
Podobne
- Spotkanie członków One Direction? Fani wyczuwają reunion
- Były członek One Direction odmówił zdjęcia fance. Powód jest oburzający
- Louis Tomlinson zdradził kulisy sławy One Direction. Rozmowa trwała aż dwie godziny
- Fanki Louisa Tomlinsona kilka dni czekają na koncert idola. Kolejka już ruszyła
- Zlot łysoli w Krakowie? Nie, to tylko koncert Pitbulla [RELACJA]
Napięta atmosfera przed koncertem Louis Tomlinsona w Krakowie
Od rana 10 września w pod Tauron Arena w Krakowie, gdzie Tomlison wystąpi o godz. 21 atmosfera była napięta. Organizatorzy apelowali o nie tworzenie kolejek przed godz. 9, ze względu na odbywające się w arenie inne wydarzenia i prace renowacyjne. O 9tej zaczęło się wydawanie opasek z numerami, według których będą ustawiane kolejki do wejścia od godz. 15.
Od samego rana media społecznościowe obiegały jednak relacje spod Tauron Arena, z kolejkami na przynajmniej kilkaset osób. Działo się tak mimo ostrzeżeń, że te kolejki nie będą respektowane, a nawet, że osoby je tworzące będą odsyłane na koniec "oficjalnej" kolejki po opaski z numerami. Wygląda na to, że potrzeba bycia jak najbliżej sceny w trakcie koncertu, przesłoniła najbardziej zaangażowanym fanom i fankom możliwość percepcji komunikatów. W momencie uruchomienia wydawania opasek zapanował chaos.
Z relacji na X wynika, że organizatorom nie udało się zapanować nad rozemocjonowanym fandomem. Osobom "kolejkującym" przed wyznaczoną godziną udało się uzyskać opaski z najniższymi numerami, upoważniające do wejścia na koncert w pierwszej kolejności. To z kolei wywołało rozgoryczenie osób, które dostosowały się do zaleceń.
Popularne
- Przełom w sprawie Buddy? Wiadomo, co z pieniędzmi z loterii
- Koniec klasycznego języka? Liczba 67 została słowem roku
- 18-tka roku? Julia dostała Porsche i pokaz Czarka Czaruje
- Bagi i Magda wzięli ślub na parkiecie? Teraz wszystko układa się w całość
- Wersow poleciała samolotem do fryzjera. Teraz tłumaczy się widzom
- Lady Gaga wystąpi w Polsce w 2026 r.? Fani mają dowody
- Fani bojkotują koncert The Neighbourhood? Strona padła, ale są kontrowersje
- Julia Żugaj proponuje prezent na Mikołajki za 300 zł? Fani pragną box z nową płytą
- Rosalía - po co komu, hity, skoro można mieć "LUX" - [RECENZJA]





