Skolim jest fanem Ralpha Kaminskiego. Czy Jelly Frucik będzie zazdrosny?
Skolim, samozwańczy Król Latino, ujawnił się jako miłośnik muzyki Ralpha Kaminskiego. Artysta pokazał dowód rzeczowy.
Co łączy Ralpha Kaminskiego i Skolima? Na pierwszy rzut oka: zupełnie nic, może poza udziałem w telewizyjnych sztukach. Artysta z Jasła przeżył epizod występowania w popularnych programach - wystąpił m.in. na Sylwestrowej Mocy Przebojów czy Polsat SuperHit Festiwal, natomiast niekwestionowany lider disco polo jest stałym bywalcem podobnych imprez. Panowie mają jeszcze coś wspólnego: pracowitość. Ralph Kaminski jest znanym perfekcjonistą, którego show są dopracowane w każdym szczególe, natomiast Skolim to prawdziwy niezniszczalny tytan, który w ciągu miesiąca potrafi zagrać ponad czterdzieści koncertów.
Podobne
- Fani Ralpha Kaminskiego bronią idola. Hejt na DJ'a Rafała
- Janusz Kowalski znowu atakuje Ralpha Kaminskiego. Czy to się kiedyś skończy?
- Udekorował choinkę influencerami? Pojawili się Jelly Frucik czy Skolim
- Skolim jest niezniszczalny. Ile koncertów zagra w grudniu? (Tak, w święta też)
- Ralph Kaminski zdradza, co sądzi o Meet & Greet. "Sposób na biznes"
Poza tym: dwa zupełnie różne światy, inna wrażliwość i odbiorcy. A jednak: ich drogi w pewnym momencie się przecięły. Ralph Kaminski pochwalił się komentarzem, który nadesłał mu Król Latino.
Skolim zachwycony Ralphem Kaminskim. Pokochał "Autobusy"
Ralph Kaminski na swoich social mediach pochwalił się screenem komentarza, który Skolim zostawił pod jego teledyskiem do utworu "Autobusy". Piosenka pochodzi z albumu "Młodość" wydanego w 2019 r.
"Tu Skolim, na co dzień robię disco polo, ale to jest z*jebiste!" - napisał Król Latino z oficjalnego profilu. Komentarz zostawił cztery lata temu, ale... liczy się gest? Ktoś szukając złota, znalazł platynę.
"Nie wiem co na to Jelly Frucik, ale chyba dostałem kolejnego Fryderyka" - skomentował Ralph na Facebooku, udowadniając, że głęboko siedzi w lore Skolima i doskonale wie o jego historii z popularnym tiktokerem. To co - teraz tylko czekać na collabo?
W temacie popkultura
- Czy opłaca się kupować bilety VIP? Prosta girl math [VIBEZ IN LINE]
- Fear Factory, Devin Townsend, Black Stone Cherry i Mammoth już wkrótce wystąpią w Polsce. Jesteście na to gotowi?
- Nowa k-popowa supergrupa dropnęła pierwszy singiel. Projekt Playground właśnie wystartował [RECENZJA]
- Nowy narodowy sport Zetek. "Tenisowa propaganda" przejmuje polskie social media?





