Oficjalnie! Łatwogang i bbno$ pracują nad wspólną piosenką
Łatwogang wielokrotnie udowadniał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Influencer dopiął collabo z kanadyjskim raperem bbno$ i szykują razem coś specjalnego.
Nie da się ukryć, że Łatwogang to jedna z najbardziej nietuzinkowych postaci na polskim TikToku. Jego charakterystyczny styl montażu i oryginalne pomysły, na które większość twórców nawet by nie wpadła, zapewniły mu błyskawiczny sukces w sieci. Jednym z jego najbardziej szalonych projektów była rowerowa wyprawa z Polski do Afryki – zrealizowana jako część absurdalnego wyzwania. Łatwogang zadeklarował, że pokona ponad 3 tysiące kilometrów, jeśli zdjęcie jego stopy zdobędzie 1,2 miliona lajków, bijąc tym samym rekord polskiego internetu należący do rodzinnej fotki Friza i Wersow. Internauci podjęli wyzwanie, a gdy licznik dobił do wymaganej liczby, nie było odwrotu - Łatwogang ruszył do Maroka. Słynna stopa trafiła też na billboard w Warszawie, a mieszkańcy stolicy mogli ją podziwiać w gigantycznym powiększeniu.
Podobne
Niedawno influencer zdecydował się namówić do współpracy rapera bbno$ (czyt. baby no money), który zgodził się na collabo pod warunkiem, że tiktok Łatwoganga dobije do 500 tys. like'ów. Mniej niż Hi Hania zażyczyła sobie za odwiedziny fanki - w każdym razie, udało się, a to oznacza, że te dwa goaty wkrótce dostarczą razem naprawdę potężny content.
Łatwogang zapowiada utwór z bbno$!
- Wraz z bbno$ obiecaliśmy wspólny collab, więc... I oficjalnie rozpoczęliśmy pracę na naszą wspólną piosenką - zapowiedział Łatwogang, publikując serię fotek z raperem. Szczególnie ta w łazience świadczy o bliskiej zażyłości chłopaków.
Więcej informacji na temat utworu nie ma - nie wiadomo, czy Łatwogang będzie nawijał po angielsku czy to bbno$ zacznie rapować po polsku (nie jest to wykluczone), data premiery również pozostaje tajemnicą. Jedno jest pewne: dzieje się!
Popularne
- Natalia Magical założyła niebieską platformę. Ile kosztuje miesięczny dostęp?
- Zbanowali ją z niebieskiej platformy. "Dwa tysiące obcych. Bez żadnych limitów"
- Cameraboy oburzony niebieską platformą Natalii? "Magical jest hipokrytą"
- Daniel Magical dostał bana na kicku. Już nie wróci na platformę?
- Jak smakuje nowy zestaw w KFC "Squid Game"? "Cena jest mega wysoka"
- Edzio Rap drugi raz wbił na O'Block. Nawinął z lokalsami (i przeżył)
- Julii Żugaj pichci ze swoim chłopakiem. Miał być sernik, wyszedł piernik
- Straszna metamorfoza za kratami. Rosyjski youtuber ukarany za żarty
- Żenujący wpis Amadeusza Ferrariego o Natsu. Przekroczył granicę?