Mamy Shreka w domu. Posti z Ekipy wylądował na bagnie (full wersja)
Idealny sobowtór Shreka nie istn... Gdyby w Polsce ktoś zorganizował taki konkurs, Posti wygrałby w przedbiegach. Zobaczcie pełną wersję filmu "Shrosti".
Posti, a tak naprawdę Alan Kowalczewski, to influencer ściśle powiązany z Ekipą. Regularnie pojawia się w materiałach Friza, jednak najbliżej współpracuje z Patrykiem Baranem "Mortalciem". Prywatnie obaj twórcy utrzymują bliską relację, choć, jak sam przyznał, ich znajomość nie zaczęła się najłatwiej. Mimo że w ekipowym świecie nie odgrywa głównej roli, jest jednym z najbardziej lubianych członków zespołu. Widzowie cenią go za brak dram i jego elokwencję. Niedawno zagrał w filmie "100 dni do matury", wiele razy udowadniał też dystans do siebie, m.in. nagrywając materiały z Kotolgą - odtworzył m.in. jej charakterystyczny make-up. Posti - no totalne ekipowe serduszko.
Podobne
- Dylemat Friza. Lexy namieszała w premierze nowego projektu
- Mini Majk ma problemy w związku? "Widocznie nie pasujemy do siebie"
- Powrót Ekipy Friza? Tromba rozwiewa wątpliwości
- Kinga z Ekipy ogłosiła nietypową akcję. Z okazji świąt udekoruje domy widzów!
- Łatwogang buduje wychodek ze "Shreka". "All Star" playing in the background
Kto więc, jak nie on, mógł wcielić się w postać zielonego ogra i nagrać własną wersję ikonicznej sceny ze "Shreka"? Kostium, gra aktorska - wszystko tam siedzi. Świeży nie dał się prosić i wrzucił na social media pełną wersję filmu "Shrosti".
Posti w roli Shreka. Mógłby dostać angaż do aktorskiego filmu xd
"Shrek" nie bez powodu uważany jest ogólnie za jeden z najlepszych filmów w historii. Opowieść o gburowatym ogrze o wielkim sercu pokochali ludzie na całym świecie, dzieci i dorośli. Już niedługo do kin wejdzie piąta część przygód Shreka, natomiast Polska może poczuć słodki smak wspomnień, oglądając wersję ekipową.
W roli głównej - Posti, który znakomicie odtworzył całą ikoninczą sekwencję z pierwszej części filmu do piosenki "All Star". Kąpiel na bagnie, mycie zęby pastą z robali, malowanie ostrzegawczego znaku, zajadanie kolacji w postaci gałek ocznych: arcydzieło.
"To jest lepsze niż oryginał, i swear". "Jezu Świeży, ja na to czekałam". "Jedyne, co mogę napisać, to szczerze mega mocne". "Posti urodził się do bycia Shrekiem". "Nie macie psychy odwzorować całego filmu".
W temacie lifestyle
- Milion złotych za strefę na Open'erze. Tyle na promocję miasta wydała Warszawa
- Tea - randkowa aplikacja tylko dla kobiet jest hitem w USA. Chroni przed toksykami?
- Paragony grozy to nic. Restauracja we Wrocławiu dolicza opłatę za... klimatyzację
- Harry Styles będzie sprzedawać wibratory? Nowe produkty Pleasing zadowolą fanów
Popularne
- W sklepach pojawiło się malinowe masło. Czy to może być dobre?
- Viki Gabor wydała kolekcję ubrań "ARONOŁ". Kosmiczne ceny dresów
- Fagata dostała bana na Instagramie. Potężne czystki na serwisie
- Ariana Grande wraca na scenę? Wcale nie kończy kariery muzycznej
- Rekordowa kara dla Sylwestra Wardęgi. Influencer uważa, że sędzia się pomylił
- Mortalcio ma nową dziewczynę? Zagrała w jego teledysku
- Gimper miał rację w sprawie z Lil Masti? Rzecznik Praw Dziecka protestuje przeciwko sharentingowi
- Nowe napoje bambi już w sklepach. Było Banger Ice Tea, jest też Banger Soda
- Alberto zatrzymany. Grzał 120 na godzinę, na koncie ma zakaz prowadzenia pojazdów