Luxon od Skolima obmacuje dziewczynę. "Widać, że gitarzysta"

Luxon od Skolima obmacuje dziewczynę. "Widać, że gitarzysta"

Źródło zdjęć: © Skolim, TikTok
Redakcja Vibez,
08.07.2024 20:45

Do internetu wypłynęły filmy, na którym gitarzysta Skolima natarczywie dotyka pewną kobietę. Wideo były dostępne na kanale na TikToku, który w tym momencie już jest niedostępny.

Skolim to popularny artysta disco polo, ale także aktor i freak fighter. Sporą popularność (szczególnie wśród młodszych odbiorców) zyskał dzięki utworowi "Temperatura". Jego tegoroczny hit "WEJDE WYJDE" to kolejny imprezowy bop - a podobno Gen Z nie słucha disco polo. Cóż - są wyjątki.

Skolim wraz ze swoim zespołem aktywnie koncertuje: juwenalia, dni miasta, dożynki itp. to jak najbardziej jego klimaty. Artysta na scenie pojawia się wraz z zespołem, do którego należy Luxon - gitarzysta oraz główny bohater afery.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rodzice nie mogli tego zrozumieć". Way of blonde i Maschines planują dziecko

Mało subtelny dotyk. Film z Luxonem trafił do sieci

Na portalu X latają filmy, które nagłaśniają obrzydliwe nagrania, które na swoim profilu na TikToku udostępniła malaaa_blond. Konta w tym momencie nie można wyszukać - najprawdopodobniej zostało usunięte. Materiały jednak nie zginęły i wciąż można zobaczyć, jak Luxon, gitarzysta Skolima, w bardzo niewybredny sposób dotyka siedzącą mu na kolanach dziewczynę. Wiele osób podkreśla, że to nieważne, czy kobieta się na to zgodziła czy nie, ponieważ jego zachowanie jest obrzydliwe. Sytuacja miała wydarzyć się na backstage'u jednego z koncertów, a dziewczyna jest podobno koleżanką Luxona.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Po wszystkim Luxon wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że taki film nigdy nie powinien wylądować w internecie, ale również nie poczuł się do odpowiedzialności, ponieważ "to nie on go wrzucił". Gitarzysta dodatkowo podkreślił, że już nigdy więcej nie pozwoli się nagrać. Skolim jak najbardziej jest świadomy afery z udziałem jego gitarzysty, co więcej, żartuje z niej, wstawiając filmy na TikToka, które zupełnie nie oddają powagi sytuacji.

- Zrobiłem ankietę, czy Luxon jest normalny - mówi na nagraniu i zachęca gitarzystę, by opowiedział o relacji z dziewczyną z nagrania.

trwa ładowanie posta...

Internauci są zniesmaczeni i oburzeni nagraniem. Niektórzy przypominają Skolimowi, że część jego publiczności stanowią dzieci. "Zrzygam się", "cancel tego gitarzysty, Skolim zrób z nim porządek, to jest przesada", "typowy after discopolowców" - piszą w komentarzach.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 25
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 66
  • emoji smutek - liczba głosów: 22
  • emoji złość - liczba głosów: 136
  • emoji kupka - liczba głosów: 728
..l..l..,zgłoś
nowa gwiazda bedzie .............
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Podobna do niego z twarzy, czy aby nie rodzina?
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
TRESS,zgłoś
Facet wie, co robić z rękami. A panienka się cieszy i jest wniebowzięta. I wszyscy happy.
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 181
Komentarze (181)
Powrót