Lody Genziara oficjalnie ogłoszone. Jaki smak trafi do sklepów?
Fausti zaprezentowała lody Genziara. Nowy mrożony przysmak, stworzony we współpracy z marką Koral, łączy smak śmietankowy z szerbetowym akcentem truskawkowym, polewą o smaku gumy balonowej oraz cukrem strzelającym. Czy produkt powtórzy sukces lodów Ekipy?
"Kochani! Nie mogłam się doczekać, żeby wam o tym powiedzieć! I jeszcze dowiadujecie się o tym jako pierwsi! Wypuszczamy lody Genziara o smaku śmietankowym z szerbetem truskawkowym, który jest w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym!" - ogłosiła Fausti na swoim kanale nadawczym na Instagramie.
Podobne
Czym lody szerbetowe różnią się od sorbetowych? Lody sorbetowe składają się przeważnie z musu owocowego, cukru i wody, nie zawierają nabiału, przez co są lżejsze i bardziej orzeźwiające. Lody szerbetowe mają podobny skład do lodów sorbetowych, jednak w procesie produkcji zostają wzbogacone o niewielką ilość śmietany lub białka, dzięki czemu w konsystencji są bardziej puszyste i kremowe. Są popularne w krajach Bliskiego Wschodu.
Lody Genziara - co wiadomo?
Lody powstały we współpracy z marką Koral. To nie pierwszy raz, kiedy producent mrożonych przysmaków działa z podopiecznymi Friza. W 2021 r. wypuścili na rynek lody o nazwie "Ekipa", na punkcie których zapanowało istne szaleństwo. Fani influencerów dosłownie szturmowali sklepy i wyrywali sobie lody z rąk. Szczęśliwcy, którym udało się zdobyć przysmak, sprzedawali papierki po lodach w serwisach aukcyjnych. Moda na lody Ekipy jest raczej nie do powtórzenia, ale na pewno znajdą się chętni, by spróbować kolejnych mrożonych przysmaków reklamowych twarzami znanych influencerów.
Ile kosztują lody Genziara?
To nie koniec atrakcji. Fausti ogłosiła, że lody Genziara będą miały dwa opakowania. Ponadto fani mogą się spodziewać jakieś "fajnej zabawy". Szczegóły tej niespodzianki na razie owiane tajemnicą. Nie wiadomo jeszcze nic na temat cen oraz w jakich sklepach będzie można kupić lody Genziara.
Popularne
- Turyści nie mogą wnieść jedzenia do ośrodka wczasowego? Internauci w szoku
- Nowa dziewczyna Marcina Dubiela ma już chłopaka? Influencer w szoku
- Wielkie jelito stanęło w Opolu. Mieszkańcy łapią się za głowę?
- Kto wygrał "Twoje 5 Minut 3"? Szalony finał talent show Friza
- Gosia Andrzejewicz zaczepiła Quebonafide. Ma kilka dni namysłu
- Nakrętki przyczepione do butelek frustrują Szwedów? Mieszkańcy walczą z dyrektywą
- Afera o dom FAZY. Friz załatwił dziewczynom łazienkę bez rolet
- Szokująca zabawa dzieci na stacji paliw. "Biedni pracownicy"
- Ignacy Łukasiewicz w Lego Ideas? Potrzebna mobilizacja Polski