Drake wykonał kolejne hojne gesty w stosunku do swoich fanów

Drake spłaci długi zmarłego ojca fanki. Pomógł ze sceny już wielu osobom

Źródło zdjęć: © @champagnepapi Instagram
Marta Grzeszczuk,
22.03.2024 21:30

Kanadyjski raper Drake zaoferował ze sceny spłacenie długu, który pozostawił po sobie ojciec zmarły jednej z osób wśród publiczności. To nie jedyna osoba, obdarowana tego wieczoru przez artystę, który jest znany ze swojej hojności.

Kanadyjski raper Drake znany jest z hojności w stosunku do swoich fanek i fanów. Na koncertach często robi w ich kierunku duże gesty. Nie inaczej było podczas występu w Oklahomie 19 marca. Jedna z fanek muzyka miała ze sobą transparent z napisem: "Mój tata zmarł w październiku, proszę pomóż mi spłacić jego dług... Twoja fanka od '09. To mój siódmy koncert".

Drake spłaci długi zmarłego ojca fanki

Drake zareagował słowami: "Słuchaj. Nie wiem jak duże długi miał twój tata, ale widziałem łzy w twoich oczach od początku koncertu. Więc nieważne ile to jest, uregulujemy to za ciebie". Dodał, że wszyscy na koncercie wyślą trochę miłości w kierunku ojca kobiety. "Zróbcie hałas" - zwrócił się do publiczności.

trwa ładowanie posta...

To nie jedyny duży gest artysty podczas tego występu. Jedna z osób uczestniczących w wydarzeniu miała transparent z wyznaniem: "Drake, pomogłeś mi przejść przez chemioterapię. Je**ć raka". Raper oświadczył: "Kocham widzieć taki szajs. Bo trzeba być prawdziwym żołnierzem, prawdziwą wojowniczką, żeby przejść przez to gó**o. Więc dziś, ode mnie dla ciebie, dam ci 30 opasek". W slangu w Stanach Zjednoczonych "opaską" nazywa się czasem tysiąc dolarów. Drake dodał: "Cieszymy się, że jesteś dziś wieczór wśród nas".

Drake regularnie obdarowuje fanów i fanki ze sceny

W komentarzach wiele osób ironizowało na temat zadłużonej fanki, którą było stać na bilet w pierwszym rzędzie na koncercie Drake'a. Biorąc pod uwagę regularność gestów artysty ze sceny, wydaje się nie być bezpodstawnym domyślanie się, że fanki i fani, którym raper oferuje pomoc, nie znajdują się w zasięgu jego wzroku całkiem przypadkowo. Czy byłoby problematyczne, jeśli rzeczywiście tak jest? Wydaje się, że ważniejsze jest, że Drake ma ochotę pomagać swoim fanom w potrzebie, a robiąc to publicznie daje przykład innym artystom, jak można korzystać ze swojej uprzywilejowanej pozycji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0