Pieniądze do wygrania w projekcie unijnym

38 tys. euro do zgarnięcia. Jesteś Gen Z? Weź udział w naszym konkursie!

Źródło zdjęć: © Canva / Canva
Redakcja Vibez,
21.05.2024 13:00

Jesteś młodym pasjonatem dziennikarstwa? Masz milion pomysłów na minutę i potrafisz realizować swoje projekty? Bolą cię nierówności społeczne i wierzysz, że możesz coś zmienić? Weź udział w konkursie "Be Active, Be You Change" i wygraj nawet 5 tys. euro!

Zajawka na pisanie, dryg do reportażu, charyzma, potrzeba bycia na bieżąco tu i teraz - jeśli czujesz, że choć jedno z tych haseł opisuje ciebie: zero zawahania. Weź udział w konkursie redakcji VIBEZ "Be Active, Be Your Change" kierowanym do młodych pasjonatów dziennikarstwa z Unii Europejskiej.

Wiesz, że zmiany zaczynają się od ciebie? Potrafisz tworzyć angażujące materiały? Umiesz wykorzystywać swoją internetową przestrzeń? Dzięki unijnemu projektowi #MamWpływ masz szansę zmonetyzować swoją pasję. Pula nagród jest obiecująca: na najlepszych czeka ponad 38 tys. euro!

Konkurs Be Active
Konkurs Be Active (Vibez.pl , Materiały własne)

"Be Active, Be Your Change". Jesteś Gen Z? Wygrywaj nagrody!

Zastanawiasz się, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie i zgarnąć 5 tys. euro, czyli ponad 20 tys. zł? Nic prostszego. Już tłumaczymy.

  • Podeślij nam link do swojego artykułu, filmiku na YouTube, TikToku albo rolki na IG, w której poruszasz takie tematy jak ekologia, równość lub zdrowie psychiczne
  • Napisz po angielsku w kilku zdaniach jak skutecznie wykorzystujesz platformy online do zwiększania świadomości w ważnych kwestiach społecznych
  • Wszystko to zrobisz w kilka minut za pośrednictwem specjalnego formularza (link znajdziecie poniżej).

UWAGA: Konkurs "Be Active, Be Your Change" jest przeznaczony dla osób między 18 a 29 rokiem życia.

- Konkurs redakcji VIBEZ to świetna okazja, by pokazać, że generacja Z dysponuje ogromnym potencjałem do wywierania pozytywnego wpływu na świat i kształtowania przyszłości naszego kontynentu. Międzynarodowy charakter konkursu daje szansę na poznanie wielu perspektyw na najważniejsze kwestie polityki europejskiej, a także pomysłów na niwelowanie różnić w rozwoju poszczególnych regionów UE - mówi Michał Dziedzic, redaktor prowadzący serwisu Vibez.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

#MyImpact

Nie czekaj! Zgłoś się do konkursu "Be Your Active, Be Your Change"!

Zgłoszenie w języku angielskim należy przesłać do 30.06.2024 r. za pośrednictwem specjalnej strony internetowej. Rozwiązanie konkursu zaplanowano na 30.07.2024. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości od dwóch do pięciu tysięcy euro. Regulamin, a także szczegółowe informacje można znaleźć na stronie konkursowej.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0