Dawid Podsiadło i Taco Hemingway w nowej piosence

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło znowu razem. Fani oszaleli

Źródło zdjęć: © Instagram - Dawid Podsiadło, Instagram - Taco Hemingway / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
27.08.2023 10:30

W sobotę26 sierpnia odbył się koncert Dawida Podsiadło na PGE Narodowym w Warszawie. Artysta zaskoczył fanów nowym utworem z raperem Taco Hemingwayem. Miłośnicy muzyków wpadli w euforię.

Dawid Podsiadło to polski piosenkarz i autor tekstów. Jest uwielbianym, szanowanym i wyprzedającym stadiony artystą. W sobotę 26 sierpnia miał miejsce jego koncert w Warszawie, na którym były niezliczone tłumy.

Taco Hemingway to jeden z najpopularniejszych polskich raperów. Trzeba przyznać, że jest tak samo uwielbiany jak ww. Dawid Podsiadło. Artyści nieraz ze sobą współpracowali zachwycając fanów. Okazuje się, że muzycy po raz kolejny będą tworzyć razem muzykę.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway rozpalili media społecznościowe

W sobotę 26 sierpnia Dawid Podsiadło grał koncert na PGE Narodowym w Warszawie. Piosenkarz zaskoczył zebranych na stadionie fanów i zaprosił na scenę wielu artystów. Jednym z nich był ukochany raper polskiej sceny muzycznej, Taco Hemingway.

Jakież zdziwienie ogarnęło wszystkich zebranych na stadionie w Warszawie, gdy Dawid i Taco zaprezentowali nowy wspólny utwór. Media społecznościowe od razu zapłonęły.

NOWA PIOSENKA - Dawid Podsiadło x TACO HEMINGWAY PGE NARODOWY

Na X (Twitterze), TikToku czy Instagramie od razu pojawiły się tysiące nagrań. Zebrani na stadionie nie mogli opanować emocji, wpadali w euforię, a nawet płakali ze szczęścia. Okazuje się, że Dawid Podsiadło i Taco Hemingway potrafią poruszyć serca fanów.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Trzeba przyznać, że nagrania udostępnione przez fanów naprawdę robią wrażenie. Tłum śpiewający razem z Dawidem oraz Taco jest bardzo imponujący. No cóż, teraz przyszło nam czekać na oficjalne wydanie piosenki.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1