Gosia Magical w Watykanie

Goha Magical w Watykanie. "Mam nadzieję, że ojciec święty to widział"

Źródło zdjęć: © TikTok
Konrad SiwikKonrad Siwik,10.12.2023 16:30

Daniel Magical i jego mama Goha ruszyli na wycieczkę do Włoch. Wspólnie odwiedzili również Watykan, gdzie mieli okazję zobaczyć i pozdrowić papieża Franciszka.

Daniel Magical kilka dni temu wrzucił na Instagram fotkę z Matą, przy której okazji poinformował fanów, że leci na wycieczkę do Rzymu. Oczywiście to nie Mata, a mama Magicala towarzyszyła mu podczas podróży. Przez weekend magiczna rodzinka chwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami i filmikami z Włoch.

trwa ładowanie posta...

Daniel i Goha odwiedzili Watykan

Oczywiście przy okazji wizyty w Italii nie można pominąć Watykanu. Tam również wybrał się Daniel z Gosią. Na Instagramie i TikToku opublikowali filmik z tej wiekopomnej chwili.

trwa ładowanie posta...

- Kochani, udało mi się zobaczyć na żywo ojca świętego. Jestem tak wzruszona. Jeszcze za nami dużo było właśnie pielgrzymów z Polski, którzy mi dali flagę do ręki, żebym mogła pomachać. Mam nadzieję, że ojciec święty to widział - relacjonuje na nagraniu Goha Magical.

trwa ładowanie posta...

Na tym jednak nie koniec podróży Magicali. Daniel zapewniał, że prędko do Polski nie wróci, a cały trip ma być międzynarodowy. W najbliższych dniach zapewne okaże się, gdzie jeszcze poniesie tę zwariowaną rodzinę.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3