popkultura
Tekst polskiej piosenkarki na maturze z polskiego. Artystka wątpi, że zdałaby egzamin
Bracia Kacperczyk w klipie do "Pokolenia końca świata"

Bracia Kacperczyk z nowym klipem. "Pokolenie końca świata" robi wrażenie

Źródło zdjęć: © YouTube - SBM Label / YouTube
Natalia Witulska,
24.05.2023 12:15

Najnowszy utwór braci Kacperczyk naprawdę robi wrażenie. Jest to opowieść o wydarzeniach z życia, które wydawały się końcem świata. Z perspektywy czasu natomiast stają się po prostu elementami egzystencji.

Bracia Kacperczyk są w formie. Przedstawiciele SBM Label udowadniają, że wiedzą, jak robić muzę. Po premierze pierwszego utworu z nadchodzącej płyty 23 maja udostępnili kolejny kawałek. "Pokolenie końca świata" to dojrzałe spojrzenie na wydarzenia z przeszłości. Każdy człowiek jest w stanie znaleźć w piosence coś z własnego życia.

"Pokolenie końca świata", czyli to, co czujemy wszyscy

Maciej i Paweł Kacperczyk w najnowszym utworze opowiedzieli nam przepiękną historię. Historię o dojrzewaniu i rozumieniu, że w ciągu życia każdy z nas przeżywa wiele końców świata. Przypominają również, że dla wszystkich mogą one oznaczać coś zupełnie innego.

Kacperczyk - Pokolenie Końca Świata

Maciej w "Pokoleniu końca świata" śpiewa, że dla niego koniec świata miał już nastąpić kilka razy. Obawiał się, że okaże się nim matura, puste konto czy spóźniający się okres dziewczyny. Okazało się jednak, że przeżył te kryzysy, żyje dalej i wie, że będzie dobrze.

trwa ładowanie posta...

Dojrzały utwór chłopaków przypomina więc, że każdy z nas ma zwątpienia, kryzysy, gorsze dni i przeszkody, z którymi musi walczyć. Maciej i Paweł uświadamiają sobie i nam, że człowiek jest na tyle silny, aby sobie z problemami poradzić.

Braciakom gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na trzeci krążek!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Będzie piąty sezon "Wiedźmina"? Informacje z dobrze poinformowanego źródła