the-sims-4
"The Sims 4: Ślubne historie". Czy piękne lokacje i niezliczona liczba opcji to ZA MAŁO?
The Sims 4. Licealne Lata

The Sims 4 High School. Wyciekła mapa nowego świata i opcji gustów modowych

Źródło zdjęć: © Licencjodawca
Marta MuniakMarta Muniak,09.07.2022 08:00

Najnowszy dodatek do The Sims 4 ma swoją premierę 28 lipca. Na początku miesiąca na Twitterze doszło jednak do wycieku. Opublikowano mapę, która ma przedstawiać nowy świat

Chodzi o dodatek "High School", którego polska nazwa to "Licealne Lata". Jak podaje EA, nowy produkt na pozwolić na wcielenie się w ucznia szkoły średniej, ze wszystkimi blaskami i cieniami nastoletniego życia. Twój Sim będzie musiał skonfrontować się z tym, że jego ciało się zmienia, przeżywając pojawienie się pierwszego zarostu i owłosienia - nie tylko na twarzy (!). Do tego będzie brał udział w lekcjach (lub wybierze się na wagary), pójdzie na maturalny bal, udekoruje wnętrze szkolnej szafki, da popalić nauczycielom lub wybierze rolę ich pupila.

The Sims 4 "Licealne lata". Wyciekła mapa nowego świata

7 lipca na Twiterze tajemniczy użytkownik o nazwie A8gu293j opublikował mapę, która - jak sam pisze - ma przedstawiać nowy świat, który wprowadza do gry dodatek "Licealne Lata". Mapa wygląda na autentyczną i oddaje estetykę, w jakiej tworzone są uniwersa The Sims 4.

trwa ładowanie posta...

Jeśli wierzyć w przeciek, nazwa nowego świata to "Copperdale". Mapa przedstawia trzy osobne dzielnice, w których znajdziemy zarówno parcele mieszkalne, jak i wspólne przestrzenie, gdzie Simy mogą spędzać czas.

Łącznie dodatek dostarczy graczom 12 parceli. Mamy tu okolicę szkolną, w której znajdziemy edytowalny budynek liceum, dzielnicę mieszkalną i rozrywkową. W tej ostatniej ma pojawić się diabelski młyn, który widoczny był już w w trailerze gry, opublikowanym 4 czerwca w social mediach The Sims 4.

trwa ładowanie posta...

Likes & Dislikes w The Sims 4 "Licealne Lata"

To nie wszystko. Nowy dodatek ma nie tylko zrewolucjonizować nastoletnie życie Sima, który do tej pory idąc do szkoły po prostu znikał graczowi z pola widzenia. (Teraz będziemy mogli towarzyszyć mu podczas zajęć szkolnych).

Jak podaje The Sims Community Info, powołując się na słowa samego Georga Pigula, lead developera w EA, po zainstalowaniu nowego dodatku twój Sim będzie mógł wybierać własne preferencje modowe.

- Simowie mogą nawet rozwijać swoje własne modowe upodobania i preferencje dzięki nowej aplikacji Trendi z ubraniami zaprojektowanymi przez sprzedawców Depopmówi Pigula.

To niemała rewolucja. Do tej pory poprzez ekran tworzenia Sima, czy później w trakcie gry, mogliśmy wybierać preferencje muzyczne, kolorystyczne, czy te związane z hobby naszych postaci. O ubiorze nie było mowy.

The Sims 4 "Licealne lata" już w przedsprzedaży

Premiera nowego dodatku do kultowego symulatora życia The Sims 4 zaplanowana jest na 28 lipca, ale już teraz można go zamówić w ofercie przedsprzedażowej. Koszt gry to 180 złotych.

Twórcy zapewniają, że dodatek będzie dostępny na platformach: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, ale także na Steamie oraz Origin.

15 lipca o godz. 20 polskiego czasu na YouTubie i Twichu The Sims 4 ma pojawić się szczegółowa prezentacja dodatku.  

Źródło: Twitter, The Sims Community Info, EA Maxis

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Uważam za fajny dodatek
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Jak odebrać "The Sims 4" za darmo? EA rozdaje kultową grę