Spójrz w niebo, nadaj nowy kształt rzeczywistości i zgarnij Flipa!

Źródło zdjęć: © materiały partnera
Sylwia Zimowska,
19.09.2023 14:15
Płatna współpraca z marką Samsung

Bujasz w obłokach i widzisz więcej niż inni? W konkursie Samsung możesz wykazać się kreatywnością w rozszerzonej rzeczywistości i wygrać jeden z 30 zestawów składających się z najnowszego smartfonu Galaxy Z Flip5 i słuchawek Galaxy Buds2 Pro. Wystarczy zwykły smartfon i trochę wyobraźni!

Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto byłby w stanie uwierzyć, że dziś będziemy trzymać w dłoniach smartfony ze składanym ekranem. Takie wynalazki kojarzyły się co najwyżej z filmami czy książkami science-fiction i występowały obok hologramów, latających aut czy statków kosmicznych. Tymczasem rzeczywistość dogania już te futurystyczne wizje. Smartfony takie jak Galaxy Z Flip5 to perełki współczesnego designu, które wpasowują się w stale zmieniające się potrzeby użytkowników, świadomych potencjału, jaki niosą ze sobą nowoczesne technologie.

(materiały partnera)

Przejdź na stronę foldów z Galaxy Z Flip5

3,4-calowy personalizowany ekran zewnętrzny w zupełności wystarcza do wygodnego odczytywania powiadomień, odpisywania na wiadomości, robienia selfie czy słuchania muzyki bez konieczności rozkładania telefonu. Któż z nas nie ceni sobie szybkiego dostępu do informacji?

Prawdziwa magia zaczyna się jednak z chwilą otwarcia zawiasu Flex – transformacja kompaktowego smartfonu w 6,7-calowe urządzenie daje uczucie wolności i braku ograniczeń. Możemy oglądać wygodnie filmy, grać albo pracować na dużym ekranie i jednocześnie przestać się martwić tym, że wychodząc nawet na chwilę z domu, trzeba będzie zabierać ze sobą torebkę czy plecak, bo do kieszonki dżinsów smartfon z pewnością się nie zmieści.

Składana konstrukcja ma również ogromne znaczenie dla fotografii. Dzięki niej możemy zapomnieć o potrzebie noszenia ze sobą selfie sticka czy statywu. Wystarczy postawić Galaxy Z Flip5 na płaskiej powierzchni jak namiot, aby uzyskać stabilne zdjęcia lub nagrania wideo. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spontaniczność i chcą uwieczniać chwile w sposób łatwy i efektywny.

Foldy pozwalają wychodzić poza schemat i każdy, kto choć raz przekona się o tym na własną rękę, nie będzie chciał wracać do tradycyjnych smartfonów.

Akurat teraz tak dobrze się składa, że wejście w świat nowoczesnych foldów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy wziąć udział w wyzwaniu #nieboGalaxy i dać się wyszaleć kreatywności, by zgarnąć zestaw Galaxy Z Flip5 wraz ze świetnymi słuchawkami Galaxy Buds2 Pro.

(materiały partnera)

Co zrobić, by powalczyć o nagrody?

Bez obaw – nie musisz mieć ani smartfona Samsung, ani żadnego flagowego urządzania, by przystąpić do konkursu. Wystarczy, że twój telefon odczytuje poprawnie kody QR i radzi sobie z aplikacjami do rozszerzonej rzeczywistości. Najpierw znajdź w swoim otoczeniu miejsce, które cię inspiruje albo któremu według ciebie czegoś brakuje. To nie musi być wcale duża przestrzeń, bo w tym zadaniu kluczowa będzie i tak twoja wyobraźnia.

Następnie zeskanuj smartfonem powyższy kod QR lub wejdź na stronę specjalnej nakładki AR, wyraź zgody na przystąpienie do zabawy i… skieruj obiektyw aparatu na niebo. Po chwili na podglądzie kamery pojawi się Flip, którego można do woli obracać, zmieniać jego rozmiar, a nawet go powielać.

Zadanie polega na jak najciekawszym wykorzystaniu wirtualnego Flipa w przestrzeni. Może stanie się on przedłużeniem wiaty na przystanku? Albo pomostem nad jeziorem, nową rampą w skateparku czy karmnikiem dla ptaków?

Daj się porwać własnej wyobraźni i opublikuj efekty swojej pracy do 30.09.2023 na Instagramie lub TikToku, oznaczając profil marki @samsungpolska (Instagram) lub #samsungpolska (TikTok) wraz z hasztagiem #nieboGalaxy.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie: https://www.samsung.com/pl/niebogalaxy/.

Płatna współpraca z marką Samsung
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 11