cyberpunk-2077
Paweł Sasko emocjonalnie o Cyberpunku 2077: “Macie prawo wymagać w pełni funkcjonalnej i dobrze wykonanej gry”
cyberpunk gry

Spodobał Ci się Cyberpunk 2077? MUSISZ teraz ograć te tytuły

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,10.01.2021 16:08

Przeszedłeś_aś Cyberpunka 2077 i chcesz więcej? Oczywiście! Jest kilka tytułów, w które warto zagrać, jeżeli spodobała Ci się gra CD Projekt RED.

Wiadomo, Cyberpunk 2077 nie jest idealną grą. Na konsolach ostatniej generacji gra prawie nie działa. Do tytułu nie zostały zaimplementowane rzeczy, o których mówiono przed premierą. No i premiera była opóźniana kilkukrotnie.

Jednak pomimo wszystkiego, Cyberpunk 2077 jest naprawdę dobrym tytułem. Ma swoje problemy, jednak kluczowe elementy są na miejscu. Pierwsze recenzje z wersji PC nie wzięły się z powietrza. 

Jeżeli wkręciłeś_aś się w RPG i świat wszczepów:

Deus Ex: Mankind Divided

Jeden z najbardziej niedocenionych tytułów ostatnich lat przez graczy. Serio! Nie mamy tutaj w pełni otwartego świata jak w Cyberpunku 2077. Mankind Divided jest tytułem stricte nastawionym na eksploracje i walkę. Jest tutaj o wiele, wiele więcej walki, niż w CP2077. No i realnie nasze wybory w dialogach mogą coś znaczyć. 

Niestety nie powinniśmy zobaczyć następnej części Deus Ex w najbliższym czasie. Mankind Divided się nie sprzedał wystarczająco. Więc seria została znowu włożona do lodówki. 

Futurystyczny setting Ci się podoba:

Ghostrunner

Ta gra prawie wcale nie przypomina pod względem rozgrywki Cyberpunka 2077. Szybki slasher z pierwszoosobowym widokiem to świetne połączenie. Jednak setting może przywodzić na myśl futurystyczną utopię, jaką jest Night City. 

Jeżeli lubisz RPG-i i masę bugów:

Skyrim

Nie mogło tutaj zabraknąć tytułu wręcz legendarnego. Tytułu, który wyszedł prawdopodobnie na większość platform do grania dostępnych w ostatnich latach. Dacie wiarę, że Skyrim wyszedł w 2011 roku? 9 lat to szmat czasu. Wiadomo, tytuł nie zestarzał się z gracją. Graficznie wszystko trąci myszką. Pod względem rozgrywki, questów czy rozwoju postaci, jest to nadal najważniejszy tytuł ostatnich 10-15 lat.

Kosmiczny RPG, który zajmie Ci naprawdę dużo godzin:

Mass Effect 1 + 2 + 3

Jedna z największych growych trylogii ostatnich 15 lat. Świetna historia, wciągająca rozgrywka — czego chcieć więcej? Pomimo tego, że ME ucieka w bardziej kosmiczne klimaty niż Cyberpunk, to wszystko jest bardzo podobne. Skille do odblokowania, bronie do wyekwipowania, czy towarzysze do… towarzyszenia w walce.

Jeżeli wciągnie Was pierwsza część, to możecie spokojnie zarezerwować kilkanaście wieczorów na ogranie całej trylogii.

Poprzednia gra CD Projekt RED:

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Polecamy jedną z największych gier ostatnich lat. A nuż, ktoś się znajdzie, kto nie grał w tę niesamowitą grę. Wiadomo, nie jest to podobny tytuł do Cyberpunka 2077. Jednak cały czas jest to jeden z najlepszych RPG-ów ostatnich lat. Must-play dla każdego gracza.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Cyberpunk 2077: Sasha Grey w dodatku Phantom Liberty