Disney+. Nowe filmy i seriale w lutym 2023

Luty 2023 na Disney+. Lista filmów i seriali

Źródło zdjęć: © Disney+ / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.01.2023 14:00

Wielki hit Marvela, animacja Pixara i produkcje dla fanów true-crime. Luty na Disney+ zapowiada się wybornie. Przedstawiamy nowe filmy i seriale, które wzbogacą w tym miesiącu katalog serwisu.

Luty będzie fantastycznym miesiącem dla subskrybentów platform streamingowych. Do nadrobienia będzie wiele świetnych tytułów. Na łamach Vibez.pl opisaliśmy już, co w ofercie na ten miesiąc przygotowały Netflix i HBO Max. Tym razem skupimy się na filmach i serialach, które w lutym wzbogacą katalog Disney+.

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" w lutym na Disney+

Najbardziej spektakularną premierą w lutym na Disney+ będzie wielki hit Marvela, czyli "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". To film z końcówki 2022 roku, którego akcja rozgrywa się rok po śmierci króla T'Challi. Ludność Wakandy broni ojczyznę przed atakiem obcych sił. Blockbuster trafi do katalogu Disney+ już 1 lutego. Jeśli szukacie recenzji filmu, odsyłam do tekstu mojego redakcyjnego kolegi Oliwiera.

Marvel Studios’ Black Panther: Wakanda Forever | Official Trailer

Luty 2023 na Disney+. Nowe filmy i seriale

1 lutego na Disney+ pojawią się dwa seriale. Drugi sezon serialu "Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej" opowie o kolejnych przygodach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. W tym samym dniu Disney+ wypuści pierwszy sezon serialu "Mistrzowie kuchni w dziczy". W każdym odcinku dwóch szefów kuchni próbuje przygotować wykwintny posiłek z produktów, które znajdują się w tytułowej dziczy.

10 lutego na Disney+ trafi "Randka Carla". To krótkometrażowy film Pixara o tytułowym Carlu, który wybiera się na randkę, ale nie wie, jak ma się na niej zachować.

22 lutego Disney+ wypuści serial "Rozterki Fleishmana", w którym główne role grają Jesse Eisenberg i Claire Danes. To historia 41-letniego Toby'ego Fleishmana, który właśnie się rozwiódł i zaczął odkrywać świat aplikacji randkowych. Kiedy była żona znika, mężczyzna musi zająć się dziećmi. W tym czasie przygotowuje się do awansu w szpitalu, w którym pracuje. Przed bohaterem piętrzą się kolejne wyzwania.

Fleishman Is In Trouble Official Trailer | Jesse Eisenberg, Claire Danes, Lizzy Caplan | FX

Co nowego w lutym na Disney+?

Disney+ przygotował coś dla fanów produkcji true-crime. Już 15 lutego subskrybenci serwisu spróbują rozwiązać zagadkę, kim jest "Morderca na kampusie". 22 lutego widzowie wejdą w "Zabójczą sieć", która śledzi pracę nieustępliwych i pomysłowych internetowych detektywów, próbujących rozwiązać najbardziej zagadkowe morderstwa w Ameryce Północnej.

W lutym na Disney+ powracają m.in. "Daleka północ" z 2. i 3. sezonem oraz "Wu-Tang: An American" z trzecim sezonem (trzy odcinki na start, kolejne co tydzień).

trwa ładowanie posta...

Źródło: Informacja prasowa

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1