kizo
Baton Fame MMA nadchodzi. Czy Fame MMA zdetronizuje Kizzersy?
Kizo wprowadza do Biedronki nowy produkt Kizzers

Kizo nagrywał w Biedronce. Nadciąga nowy produkt Kizzers

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,19.04.2023 16:45

Kizo w płaszczu w panterkę robiący cruisin' szorowarką po Biedronce to dla wielu niecodzienny widok. Tak właśnie wyglądają ujęcia z planu nowego spotu reklamowego produktów Kizzers, które już niebawem pojawią się na sklepowych półkach.

Kiedyś nie miał, teraz ma i to coraz więcej. I nie chodzi o kasę. Patryk Woziński, znany lepiej jako Kizo, po sukcesie marki produktów spożywczych Kizzers, zamierza nasycić podniebienia fanów kolejną przekąską. I nic w tym dziwnego, bo wiele osób uważa, że raper robi lepsze batony niż muzykę. Poza nimi Kizo wypuścił na rynek Smaczną Kawusię, krem kanapkowy, a także pizzę Sukcesilianę.

Kizo nagrywał spot w Biedronce

Z okazji premiery nowego produktu marki Kizzers, Kizo wybrał się do Biedronki, by nagrać najpewniej spot reklamowy. Ujęcia z planu pojawiły się na Instagramie rapera i szybko zostały przechwycone przez polskie fandomy zajmujące się rapem, lifestylem i influencerami.

trwa ładowanie posta...

Na nagraniach pojawia się ubrany w płaszcz w panterkę Kizo, który jeździ między sklepowymi półkami szorowarką, czyli maszyną do mycia podłóg. Wygląda to doprawdy komicznie, tym bardziej że sam raper jest przy tym śmiertelnie poważny. W tle możemy zobaczyć m.in. dotychczasowe produkty marki Kizzers.

Nowy produkt Kizzers w Biedronce

Czym więc tym razem zaskoczy nas Kizo? Same nagrania niestety niewiele zdradzają na temat nadchodzącego produktu. Tu z pomocą przychodzi profil na Twitterze ThePolandNews.

trwa ładowanie posta...

Według adminów TPN nowy produkt Kizzers to baton proteinowy dostępny w dwóch smakach: kokosowym i masła orzechowego. Oficjalnie ma pojawić się w sieci Biedronka od czwartku 20 kwietnia 2023 r. Z pewnością będzie stanowić dobrą opcję na gastrofazę wśród osób świętujących dzień 4/20.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Kizo nie chce wracać do oktagonu. Przyznał, w czym chce się spełniać