Co się stało z mrówkami Reziego? Tajemnica rozwiązania
Na odpowiedź na to pytanie czekał cały internet. No, a na pewno ci, którzy od dawna śledzą Reziego. Co się stało z mrówkami youtubera? Remek w końcu zabrał głos w sprawie, która urosła do rangi wielkiej tajemnicy.
Rezi, znany również jako Remigiusz Wierzgoń, rozpoczął swoją przygodę z YouTube'em ponad dekadę temu. Jego kanał szybko zdobył popularność dzięki filmom z gier takich jak Minecraft i GTA. Obecnie jego kanał subskrybuje ponad 5 milionów osób, co czyni go jednym z najpopularniejszych twórców w Polsce.
Podobne
- Daniel Magical jak fani "Minecrafta"? Z radością nasyfił w kinie
- Martirenti irytuje widzów "Sabotażysty 3"? Mówią to już wprost
- Rezi bierze ślub. Wybrał niezwykłe miejsce na uroczystość
- "Best feeling, pozdro z fanem". O co chodzi w tym trendzie?
- Youtuber zaprzyjaźnił się z kartelem. Nie skończył najlepiej
Rezi nie ogranicza się tylko do tworzenia treści na YouTube. Jest również pomysłodawcą i twórcą programu "Sabotażysta", który zyskał ogromną popularność. W programie influencerzy rywalizują w różnych wyzwaniach, co przyciąga uwagę widzów.
Co się stało z mrówkami Reziego? Już wiadomo
Jakiś czas temu - tak dawno, że pamiętają to tylko dinozaury YouTube'a - Rezi miał kolonię mrówek. Ot, takie fascynujące i edukacyjne hobby, które było pewną nowością w internecie. Remek narobił kolonią sporo szumu, ale po pewnym czasie mrówki przestały pojawiać się na filmach influencera. Fani zaczęli pytać Reziego, a on konsekwentnie unikał odpowiedzi. Sprawa urosła do rangi tajemnicy... aż do dnia, kiedy youtuber postanowił zabrać głos i wyjaśnić temat:
- Moje mrówki uschły. Prawdziwą historią jest to, że niestety klimatyzacja zdesynchronizowała mi się z harmonogramem codziennego klimatyzowania pomieszczenia i gdy byłem na dwutygodniowym urlopie, to zrobiło się tu ciepło. Na tyle ciepło, że autentycznie może nie spłonęły, ale wyschły mrówki do cna. Wszystkie. Co do joty. Każda mrówka uschła - powiedział Rezi.
Youtuber chce raz jeszcze podjąć się wyzwania i prowadzić kolonię mrówek. Rezi sprowadził gatunek z południowo-zachodniej Europy, który jest dość szybki. U youtubera zadomowiła się grupa 400 robotnic. Na nowym filmie możemy zobaczyć unboxing, wprowadzkę i to, jak się prezentują.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
MRÓWKI WRÓCIŁY! 🐜 *gdzie są mrówki reZiego?!*
Popularne
- Zasięgi to nie wszystko. Dziś influencerzy budują imperia
- Vibez Creators Awards na żywo. Transmisja z finałowej gali
- Zatrzęsienie influencerów na Vibez Creators Awards. Zdjęcia z gali
- Influencerskie podsumowanie 2025 r. O czym huczał internet?
- Co zapamiętamy z Vibez Creators Awards 2025? Najlepsze momenty gali
- Kolacja z Natsu wystawiona na licytację. Pieniądze pójdą na szczytny cel
- Wojek pokłócił się z Książulem? "Niedługo dowiecie się, kim tak naprawdę jest ten gość"
- Piosenki tworzone przez AI podbijają "Viral 50 - Polska". Wszystko przez poziom polskiej muzyki?
- SmileLandia istnieje? Wyjaśniamy, o co chodzi w nowym trendzie





