gaming
Można już zagrać w "Honkai: Star Rail"! Rekordowe zainteresowanie
Brakuje Ci kredytów w Gran Turismo 7? Gracz stworzył skrypt na MILIONY

Brakuje Ci kredytów w Gran Turismo 7? Gracz stworzył skrypt na MILIONY

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,24.03.2022 12:30

Problem kredytów w Gran Turismo 7 został pokonany przez… skrypt. Fan stworzył odpowiednie komendy, które umożliwiają bezstresowe farmienie milionów kredytów. Jak to działa?

Zaznaczę na początek: uważałbym z takimi rzeczami. Sony, mimo nikłej historii z banowaniem osób farmiących kredyty, może się w końcu za to wziąć. Tak że ani ja ani Vibez nie bierzemy odpowiedzialności za utracone kredyty czy bany.

O co chodzi z tematem kredytów w Gran Turismo 7?

Po ludzku: studio odpowiedzialne za grę zmniejszyło przychód za większość wyścigów. Ergo, wolniej zarabia się na samochody. I jak wcześnie tempo było idealne, tak teraz trzeba ciułać każdy grosz.

Dlaczego firma ucina zarabianie? Bo w grze są mikropłatności. Zamiast grać ten sam wyścig setny raz, możemy kupić sobie odpowiednią ilość - za prawdziwe pieniądze naturalnie. Stąd firma raz zarabia na grze przy sprzedaży płyty, a potem na dodatkowych płatnościach. Żyć, nie umierać!

Fan stworzył skrypt farmiący kasę

Jak podaje Video Games Chronicle, użytkownik PSN Septomor udostępnił skrypt na Windowsa. Ale co ma Windows po PS4 i PS5?

Skrypt wykorzystuje zdalną rozgrywkę/Remote Play i pozwala na łatwe farmienie w grze bez naszego działu. Ot, zostawiamy grę na kilka godzin, a potem cieszymy się nową furą. To samo jest w Forza Horizon 5 - standard.

Na skrypcie średnio można zarobić około 15 milionów kredytów dziennie, co daje nam około 600 zł w walucie. Tak, "darmowe" 600 ziko za jeden dzień. Tutaj film objaśniający całą nowinkę - tylko po niemiecku:

Gran Turismo 7 - Viel Geld ohne Arbeit? - Remote Play Script

Źródło: VGC

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Błąd krytyczny w PS Plus. "Gra wygaśnie za 15 minut"