Club 2020 na Open’erze!

2020 Club, club, club… Wystąpi na Open'erze!

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,16.03.2023 14:30

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce – Open'er Festival. W tym roku fani będą mieli okazję zobaczyć na scenie wiele wyjątkowych projektów, ale ten, o którym teraz mowa, z pewnością zaskoczy wszystkich. Club 2020 potwierdził swoje wystąpienie na Orange Main Stage w piątek, 30 czerwca.

Krótka, ale intrygująca historia Clubu 2020 przyciągnęła i połączyła fanów rapu z różnych odsłon tego gatunku muzycznego. Kilka dni temu światło dzienne ujrzał ich album Club2020, który natychmiast zyskał uznanie przede wszystkim dlatego, że jest skierowany do szerokiego grona odbiorców. Oczywiście nie obyło się bez słów krytyki wśród komentujących, ale jest to już norma w przypadku twardogłowych zwolenników rapu sprzed lat. Teraz czas na finał, który odbędzie się na jednej z największych scen muzycznych w Polsce.

trwa ładowanie posta...

Występ Clubu 2020 na tegorocznym Open'er Festival to zjawisko bezprecedensowe, które na długo zostanie zapamiętane przez fanów muzyki. Na scenie pojawią się Taco Hemingway, Oskar83 (PRO8L3M), Oki, Otsochodzi, Young Igi, Young Leosia, schafter, Gruby Mielzky, Dwa Sławy, CatchUp, HAŁASTRA i Łajzol – artyści, którzy są obecnie w czołówce polskiej sceny muzycznej. Razem tworzą wyjątkowy projekt, którego nie można przegapić.

Gdzie jesteśmy? Jesteśmy w... 2020! To właśnie w tym roku powstał projekt Club 2020. Ich muzyka to mieszanka różnych stylów i gatunków, która zachwyciła fanów muzyki w całej Polsce. Ekipa raperów i Młoda Leokadia 30 czerwca 2023 r. uświetnią wielkie zamknięcie piątkowego wieczoru na Orange Main Stage w Gdyni.

trwa ładowanie posta...

Open'er Festival to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce, które przyciąga fanów z całego kraju i Europy. Występ Clubu 2020 to doskonała i jedyna okazja, aby zobaczyć na żywo nie tylko wyjątkowe wykonania, ale także wspomnianych artystów polskiej sceny muzycznej na jednej scenie. Bilety na to wydarzenie można już powinąć na oficjalnej stronie Open'era.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0