Young Leosia i Kacper Błoński mają "dziecko". Ich wspólne lody już w sklepach
Young Leosia i Kacper Błoński niedawno pochwalili się w social mediach "wielkimi wieściami". Okazało się jednak, że ich rodzina wcale się nie powiększa. Influencerzy po prostu wydali własne lody.
Branża gastro to spory tort, z którego solidny kawałek mogą uszczknąć dla siebie wszyscy, którzy aktualnie są na topie. Celebryci od dawna "siedzą w jedzeniu". Kizo ma swoje batony, pizze i zapiekanki, Quebonafide matchę, herbatę i lody mochi, bambi chrupki i napoje, Ekipa mocno postawiła na lody... Nie wspominając o długiej liście gwiazd, które lansują restauracje własnym nazwiskiem albo po prostu posiadają udziały w lokalach gastronomicznych.
Podobne
- Kacper Błoński i Young Leosia zostaną rodzicami? "Prawdopodobne"
- Young Leosia, Blonsky i Bralczyk u Wojewódzkiego? "Ale ekipę zmontowali"
- Young Leosia dodaje spicy zdjęcie. Internauci mieli rację
- Kacper Błoński szuka chętnego na tatuaż. Śmiałka wydziara na streamie IRL
- Young Leosia z ważnym apelem do fanów. "To nie jest jeszcze najgorszy stan"
Do grona influ uwikłanych w gastrobiznes dołączyli także Young Leosia i Kacper Błoński. Tydzień temu para opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z podpisem "baby is coming", czyli "dziecko w drodze". Niektórzy spekulowali, że to ogłoszenie ciąży. Na początku stycznia jeden z bukmacherów uruchomił zakłady dotyczące błogosławionego stanu raperki. Ludzie realnie mogli stawiać kasę na to, czy raperka zajdzie w ciążę w 2025 roku.
Okazało się jednak, że post Young Leosi i Kacpa Błońskiego to zwykła podpucha. Ciąża" raperki okazała się w istocie kolejną współpracą - influencerzy wypuścili na rynek własne lody.
Corny Baby. Lody Young Leosi i Kacpra Błońskiego trafiły do Żabek
Ruch idealny na lato. Lody Corny Baby jeszcze przed oficjalnie ogłoszoną premierą można znaleźć w Żabkach. A Kacper Błoński zrobił hint do nowego produktu w piosence "Labubu" Ekipy. "Twe usta słodki smak. Wiem, że to corny Baby" - rapował. No i wszystko się wyjaśniło.
Lody Corny Baby mają karmelowy smak, są oblane białą polewą i zawierają dodatek popcornu. Kosztują 3,99 zł.
Żeby je znaleźć trzeba się będzie jednak trochę wysilić. Design opakowania jest średnio zachęcający, a Young Leosia i Kacper Błoński nie są za bardzo podobni do siebie.
Popularne
- Mochi OKIego już w sklepach. To jak gra w rosyjską ruletkę
- Friz wyrzucił faworyta z "T5M3". Spóźnił się na zbiórkę przez problemy żołądkowe
- Jak smakuje nowy zestaw w KFC "Squid Game"? "Cena jest mega wysoka"
- PsychoLoszka przeprasza Krzysztofa Gonciarza i usuwa film
- Bambi wypuściła własne napoje. Banger Ice Tea już w sklepach (w dwóch smakach)
- Marta z "Twoje 5 Minut 3" zaniepokoiła widzów. "Nie mów tego"
- Jakub Jurek wróci do "Twoje 5 Minut 3"? Fani pokazują to zdjęcie
- Billie Eilish ma nowego chłopaka. Kim jest mężczyzna, który skradł jej serce?
- Zbanowali ją z niebieskiej platformy. "Dwa tysiące obcych. Bez żadnych limitów"