The Kid LAROI już wkrótce zagra w Polsce.

The Kid LAROI zagra koncert w Polsce. To nie będzie jego "FIRST TIME"

Źródło zdjęć: © Live Nation, materiały prasowe
Maja Kozłowska,
27.03.2024 18:00

The Kid LAROI już tej wiosny wróci do Warszawy po świetnym koncercie na zeszłorocznym Orange Warsaw Festival. Razem z nim wystąpi gość specjalny - Sam Tompkins.

The Kid LAROI wcale nie jest już takim kidosem. Ma prawie 21 lat, aż dwa albumy na koncie, a jakby było tego mało: masę nagród (ARIA Music Awards i Billboard Award, nominacje do Grammy - tak, w liczbie mnogiej!), koncerty na największych festiwalach (w tym na polskim Orange Warsaw Festival) i kolaboracje, których można mu pozazdrościć. Kto nie kojarzy jego hitu "STAY" z Justinem Bieberem? Albo numeru "Forever & Again", który znalazł się na soundtracku z filmu "Barbie".

Ten talenciak pod koniec 2023 r. wydał swój drugi album "THE FIRST TIME", na którym gościnnie pojawili się m.in. Jungkook z BTS, Central Cee, Baby DrillFuture czy D4vd. Tak eklektyczna mieszanka robi wrażenie audio - a co dopiero w koncertowej wersji.

The Kid LAROI już wkrótce rozpocznie trasę promującą płytę "THE FIRST TIME". Artysta zagra również w Polsce - lepiej nie zwlekajcie z kupnem biletów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

The Kid LAROI - TEAR ME APART (Official Audio)

Nie mogę się doczekać, aby zagrać w Europie i Wielkiej Brytanii w kwietniu! Jestem bardzo podekscytowany, że mogę ruszyć w trasę po Europie i Wielkiej Brytanii i spotkać tam moich fanów. Obiecuję, że warto czekać! Kocham was wszystkich i do zobaczenia wkrótce

- powiedział The Kid LAROI.
The Kid LAROI już wkrótce zagra w Polsce.
The Kid LAROI już wkrótce zagra w Polsce. (Live Nation, materiały prasowe)

The Kid LAROI i Sam Tompkins - kiedy koncert w Polsce?

Gościem specjalnym na koncercie The Kid LAROIA w Polsce będzie brytyjski wokalista Sam Tompkins. Czy pop i songwriterstwo idą ze sobą w parze? Jeszcze jak! Artyści zadbają o dualistyczne show pełne sprzecznych, lecz niezwykle silnych emocji. Od płaczu ze szczęścia do płaczu ze wzruszenia - both is good.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sam Tompkins - phones in heaven

The Kid LAROISam Tompkins wystąpią w Warszawie już 9 kwietnia. Koncert odbędzie się w klubie Progresja. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie livenation.pl.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1