d

Nowy trend na TikToku. Czym jest "bananowy botoks"?

Źródło zdjęć: © TikTok
Natalia Witulska,
24.04.2024 13:15

Media społecznościowe charakteryzują się tym, że regularnie popularne stają się w nich różne trendy. Niektóre z nich są głupiutkie, śmieszne czy dziwaczne, inne mogą okazać się ciekawe, a czasem nawet przydatne. Aktualnie głośno jest o "bananowym botoksie".

Aplikacją, na której najczęściej mamy do czynienia z różnego rodzaju trendami jest TikTok. Jego użytkownicy regularnie wymyślają niecodzienne sposoby na odchudzanie, odmładzanie bądź zarabianie milionów złotych. Niektóre z nich odbijają się szerokim echem, inne odchodzą w niepamięć niezauważone. W kwietniu 2024 r. podczas srollowania TikToka można często zauważyć, że influencerzy smarują się skórką od banana.

Kwestię tego, czy skórka od banana naprawdę działa cuda, postanowiła sprawdzić Katie Jane Hughes. Wizażystkę mieszkającą w Nowym Jorku na Instagramie obserwuje niemal 900 tys. osób. Kobieta była ciekawa, czy plotki pojawiające się na aplikacji TikTok mogą być prawdziwe. Influencerzy zapewniali, że peeling z banana jest lepszy od botoksu.

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Czy "bananowy botoks" naprawdę działa?

Influencerka i wizażystka Katie Jane Hughes w niedzielę 7 kwietnia udostępniła filmik na TikToku. Sprawdziła w nim, czy skórka od banana naprawdę ma tak wiele możliwości, o których słyszała w mediach społecznościowych. Kobieta bardzo się zdziwiła. Stwierdziła, że po "zabiegu" jej buzia stała się bardziej miękka, pory się zmniejszyły, a na jej policzkach pojawił się przepiękny glow. Od razu powiedziała, że bez wątpienia powtórzy bananową kurację. Na ten moment film obejrzano ponad 750 tys. razy.

trwa ładowanie posta...

Wizażystka przyznała, że ten trend podoba jej się o wiele bardziej niż ten z brokułem. Przypomnijmy: na początku roku na TikToku influencerki makijażowe używały surowego warzywa, aby robić sobie piegi na buzi. Katie Jane Hughes powiedziała na filmie, że banana należy zjeść, zanim zacznie korzystać się z jego skórki, natomiast brudny brokuł nadawał się po prostu do wyrzucenia. Pod tym względem trend z owocem jest mniej szkodliwy.

Źródło: dailymail.co.uk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 54
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 19
Komik,zgłoś
moja koleżanka bakłażanem onanizuje się
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
Grzęskonosy,zgłoś
ja co środę wcieram sobie rzodkiewkę w bicepsy efekt jest niesamowity
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
hmmm,zgłoś
O czym będziecie pisać jak PE da bana na StupefyingSrikSroka?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 16