Magda Loskot przerywa milczenie. Ostatni akt pikantnej afery?
Internet obiegły jednoznaczne zdjęcia przedstawiające "bliskie" stosunki Magdy Loskot i Filipa Bątkowskiego. Była partnerka Boxdela wydała oświadczenie w sprawie, która zszokowała środowisko freak fightów.
Filip Bątkowski, znany w środowisku freak fightów jako manager zawodników, stał się bohaterem gorącego tematu medialnego. Na jego instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia, które sugerowały intymną relację z Magdaleną Loskot, dawną partnerką Boxdela. Było to dziwne, ponieważ Bątkowski posiada rodzinę - żonę i dziecko, co tylko potęgowało emocje wokół całej sytuacji.
Fotografie przedstawiały Filipa i Magdę, którzy nie szczędzili sobie czułości. Widać ich było na tle górskiego krajobrazu oraz na zbliżeniu sugerującym, że para leżała w łóżku. Za wyciekiem zdjęć miała stać żona Bątkowskiego, która łóżkowe ekscesy męża postanowiła zaprezentować całej Polsce.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Marti Renti: "Freak fight to jest mocno szowinistyczny świat" | VibezTalk
Magda Loskot i Filip Bątkowski - o co chodzi?
Bątkowski odniósł się do afery w bezrefleksyjnym stylu. Wyraził żal, że jego żona upubliczniła zdjęcia z pikantnego wyjazdu w góry. Stwierdził, że sprawę wyjaśni prywatnie z żoną. Następnie zaatakował Boxdela, kierując wobec byłego partnera Magdy wulgarną wiązankę. Potem zaapelował do internautów, aby wstrzymali się z groźbami w oparciu o "szczątkowe informacje".
Komentarz Magdy Loskot do afery
Magda Loskot potrzebowała kilku dni, aby napisać oświadczenie. Mówiąc krótko, była świadoma tego, co zrobiła i przeprasza.
"Nie publikuję tego oświadczenia, aby się usprawiedliwiać, lecz by przyjąć odpowiedzialność za swoje działania. Jestem w pełni świadoma, że moje decyzje i zachowanie wpłynęły na życie innych osób, wyrządzając im krzywdę, za co pragnę przeprosić" - pisze Magda Loskot.
Zawodniczka MMA kontynuuje: "Chciałabym również zdementować nieprawdziwe informacje, które pojawiły się w przestrzeni publicznej. Na jednym z udostępnionych zdjęć na profilu Filipa nie znajdujemy się w łóżku. Ponadto, plotki o ciąży są niezgodne z prawdą".
Magda dodaje, że kolejne kroki będzie podejmować bez informowania o tym mediów.
Popularne
- Znamy ceny biletów na The Weeknd. Jest drogo, ale mogło być (?) drożej
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- Zaskakujące wyznania gwiazd "Wednesday". Memy, jedzenie i jedna aplikacja
- Jawor nie zapłacił jej za pracę. Ghostował dziewczynę przez kilka miesięcy
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- Odsłonili mural Friza i Wersow. Internauci nie mieli litości
- Bilety na Arianę Grande będą ABSURDALNIE DROGIE. Jak zdobyć wejściówki na koncert w Londynie?
- System kaucyjny w Polsce 2025. Wszystko, co musisz wiedzieć
- Julia Żugaj przeprowadziła się do UK. "W Londynie dzieje się dużo więcej niż w Polsce"