Wypadek na hulajnodze

Koszmarny wypadek Nexe. "Nigdy nie wrócę do pełni sprawności"

Źródło zdjęć: © Canva / Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.07.2024 12:10

Polski streamer i youtuber Nexe poważnie ucierpiał w wypadku na hulajnodze. Twórca ostrzega fanów, aby nie powtarzali jego błędu.

Nexe jest popularnym twórcą internetowym. Jego konto w serwisie Twitch obserwuje ponad 320 tys. osób. Ponad 900 tys. fanów subskrybuje konto autora na YouTube. Niestety Nexe musi na pewien czas zrobić przerwę od świata wirtualnego z powodu groźnego wypadku, w którym został poszkodowany.

Co dokładnie się stało? "Chwila nieuwagi na hulajnodze, na trasie, którą robię prawie codziennie" - wyjaśnia Nexe. Jego życiu nie nie zagraża, ale obrażenia na zawsze odcisną ślad na ciele streamera.

Zostałem kaleką na sześć miesięcy, ale czy to jakaś zmiana w status quo?

- - pisze Nexe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CAROLINE DERPIEŃSKI odpowiada NA ZARZUTY o zmyśleniu KARIERY | Vibez Talk

Wypadek Nexe na hulajnodze

"Przyszedł właśnie do mnie lekarz i poinformował, że nigdy nie wrócę do pełni sprawności. Ostatnio czułem się tak tragicznie, gdy dowiedziałem się, że bardzo bliska mi osoba nie żyje" - wyjaśnia Nexe w relacji na Instagramie. Następnie zwraca się do fanów z przestrogą:

"Noś kask i ochraniacze, zawsze! Nieważne, czy to trasa, którą robisz 1000 razy, czy masz 200 metrów do Żabki, zakładaj ten pie***lony kask. Nigdy nie wiesz, co się może od***ać. Ja też byłem zbyt pewny siebie, a aktualnie mam ochotę się popłakać jak j***ne dziecko, gdy usłyszałem, że już nie wrócę do pełni sprawności. Nie bądź mną" - ostrzega Nexe.

Nexe mówi o swoim wypadku

Przykuty do szpitalnego łóżka Nexe odpowiada na pytania zatroskanych fanów. Mówi, że ciągle czuje mocny ból i nie może spać. "Ciężko zająć czymś głowę, żeby nie wpadać w wir tragicznych myśli" - wyjaśnia twórca. W najbliższym czasie czeka go operacja, następnie kule i rehabilitacja.

Nexe pisze, że jednym z jego największych marzeń w aktualnym stanie to pójście na space. "Bardzo nie doceniamy zdrowia, dopóki go nie stracimy" - pisze streamer.

Dołączamy do wyrazów wsparcia pod adresem Nexe. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i sukcesów w karierze internetowej.

Wypadek Nexe
Wypadek Nexe (nexe333 , Instagram)
Wypadek Nexe
Wypadek Nexe (nexe333 , Instagram)
Wypadek Nexe
Wypadek Nexe (nexe333 , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
  • emoji smutek - liczba głosów: 13
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Nikol,zgłoś
jaki znany? opisuje swoje niedbalstwo i brak zachowanego bezpieczeństwa, aby na tym zarobić. Przeciez on nigdzioe nie pracuje.
Odpowiedz
5Zgadzam się7Nie zgadzam się
Zła wiadomość jest taka, że dalej jest w stanie publikować rzygowiny w sieci.
Odpowiedz
6Zgadzam się8Nie zgadzam się
🤣🤣🤣🤣🤣🤣,zgłoś
Hulajnogi są dla małych dziewczynek a te elektryczne powinny być usunięte bo szkodzą zdrowiu, dziewczynek🤣
Odpowiedz
8Zgadzam się4Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 8