z

Kobieta zadziobana przez koguta. Nie przeżyła

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
19.11.2023 17:57

Kobieta zmarła podczas zbierania jaj z kurnika. Przyczyną był agresywny kogut.

Zwierzęta gospodarcze potrafią być bardzo niebezpieczne. Nie od dziś wiadomo, że konia lepiej nie zachodzić od tyłu, a byków nie warto podjudzać. Zazwyczaj grozę budzą masywne zwierzęta, ponieważ są znacznie silniejsze od przeciętnego człowieka. Odstępstwem od reguły jest tragiczna sytuacja, która spotkała pewną kobietę. Mieszkanka Australii Południowej nie przeżyła starcia z kogutem.

Zadziobana na śmierć

Starsza kobieta poszła do kurnika, aby zebrać jaja. Tam zaatakował ją agresywny kogut. Ptak podziobał Australijce nogi i niefortunnie przebił żylaka. Kobiecie niestety nie udało się zatamować krwawienia. Właścicielka kurnika zmarła.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Starsza kobieta zmarła przez koguta
Starsza kobieta zmarła przez koguta (Canva)

Po tym zdarzeniu władze kraju wydały publiczne ostrzeżenie w związku z niebezpieczeństwami, jakie stwarzają pozornie nieszkodliwe zwierzęta. Dodatkowo nagłośniono sprawę nieleczonych żylaków. Starsze osoby zmagające się z problemami żylnymi powinny poddać się prostym zabiegom usuwającym zagrożenie. Żylaki mogą pęknąć podczas codziennych czynności. Warto również uważać na koty, które podczas zabawy mogą niechcący przebić pazurami żylaka.

Źródło: The Mirror

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 0