Hailey Bieber kontra pracownik restauracji

Hailey Biber w Paryżu. Miała spinę z pracownikiem restauracji

Źródło zdjęć: © Instagram - Hailey Bieber / Instagram
Natalia Witulska,
28.09.2023 13:45

Hailey Bieber poleciała do Paryża na Fashion Week. Po pokazach mody influencerka wybrała się do restauracji. Jej zachowanie nie spodobało się pracownikowi lokalu.

Hailey Bieber to amerykańska modelka, influencerka oraz właścicielka marki kosmetycznej Rhode. Od 25 września przebywa w Paryżu, gdzie odbywa się Fashion Week.

W środę 27 września po całym dniu oglądania pokazów mody Hailey Bieber wybrała się do jednej z paryskich restauracji. Zaparkowała na niedozwolonym miejscu, co bardzo nie spodobało się pracownikowi lokalu. Mężczyzna nakrzyczał na modelkę, jednak ta nie zareagowała.

Hailey Bieber kontra pracownik restauracji

W środę 27 września media społecznościowe obiegło nagranie z Paryża. Widać na nim, jak Hailey Bieber wraz ze swoim ochroniarzem parkuje na zakazie przed samym wejściem do restauracji. Jeden z pracowników lokalu próbował zwrócić uwagę modelce, jednak ta nie zwracała na niego uwagi. Mężczyzna krzyknął, że nawet sam prezydent Francji nie zachowuje się tak, jak amerykańska gwiazda.

- Pewnie, idź dalej. Od razu zadzwonię na policję. Nie powinnaś tego robić. Nawet prezydent Macron nie parkuje w niedozwolonym miejscu. Brakuje ci klasy - krzyczał pracownik restauracji w kierunku modelki.

trwa ładowanie posta...

Trzeba zaznaczyć, że pracownik restauracji krzyczał do Hailey po francusku, mogła więc go nie zrozumieć. Nie zmienia to jednak faktu, że bez wątpienia wiedziała, że parkuje auto przed samym wejściem do lokalu, gdzie nie można tego robić.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0