Glass Animals zagrają koncert w Polsce [szok, radość, niedowierzanie]
Glass Animals w najlepszym stylu wracają po genialnej płycie "Dreamland". Wypuścili singiel, zapowiedzieli nowy album i... trasę koncertową. Zespół nie ominie Polski.
"Dreamland" to dziecko pandemii, podobnie jak wiele innych świetnych albumów: "Future Nostalgia" Dua Lipy, "Chromatica" Lady Gagi czy "What's Your Pleasure" Jessie Ware. Niespodziewanie minęły już właściwie cztery lata, ale wspomnienia z tymi płytami wciąż są żywe. Glass Animals nagrali wówczas krążek, który jakimś cudem trafił w hardy mainstream, a "Heat Waves" stało się gigantycznym viralem na TikToku.
Podobne
- The Eras Tour. Jak będzie wyglądał koncert w Polsce po zmianach?
- Twenty One Pilots zagrają w Polsce. Twórcy hitu "Stressed Out" zrobią prawdziwe show
- Valley po raz pierwszy w Polsce. Chodźcie na koncert i podlewajcie kwiaty!
- 51 piosenek. Znamy setlistę na koncerty Kednricka Lamara i SZY?
- Nowe brzmienia: Satin Jackets, Jadu Heart, Fejka, Nourished by Time i LEISURE
I teraz żeby nikt nie zrozumiał mnie źle: trudno o indierockowy band, który byłby tak catchy, ale jednocześnie orbitował odrobinę poza głównym nurtem, a na pewno z dala od radia. Jeden hit, bańka pękła, a dwa lata później Glass Animals grali na Opene'rze. I tym razem dowieźli - mieli występować też na edycji 2018, ale w związku z nieszczęśliwym wypadkiem perkusisty (został potrącony przez ciężarówkę) występ w ostatniej chwili został odwołany.
Glass Animals w piku: jest singiel, zapowiedź płyty i koncerty
Brytyjczycy 3 kwietnia wydali pierwszy singiel po dłuższej przerwie. Trochę ominęli swój największy hypetrain, ale nie szkodzi - prawdziwi fani zostali!!! "Creatures in Heaven" zapowiada album "I Love You So F***ing Much", który ukaże się już 19 lipca. A skoro mówimy o płycie, będzie też oczywiście trasa koncertowa.
"Tour of Earth" to ponad 40 koncertów na całym świecie w najważniejszych lokalizacjach. Podczas swojego tournée Glass Animals wystąpią m.in. w USA, UK oraz w Europie. Nie obędzie się również bez koncertu w Polsce.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Glass Animals - Creatures in Heaven (Visualiser)
Glass Animals - kiedy koncert w Polsce?
Zespół wystąpi w Polsce już 19 października 2024 r. na warszawskim EXPO XXI, a jako gość specjalny na koncercie pojawi się grupa The Big Moon.
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w środę 10 kwietnia o godz. 10:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w czwartek 11 kwietnia na LiveNation.pl o godz. 10:00.
Kupujcie bilety i łapiemy się pod sceną.
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Polka zmarła na egzotycznej wyspie. Miała 27 lat i żywiła się wyłącznie owocami
- Bagi na liście Forbes 30 under 30. Znalazł się tam szybciej od Friza
- Taki przyjaciel to skarb? Patec wpłacił gigantyczną kaucję za OjWojtka
- Żabka sprzedaje spalone nuggetsy? Test halloweenowej nowości
- Antyki, czyli kuchnia babci na TikToku. Wywiad z ikonicznym twórcą
- Fotograf oskarżył Jeleniewską o kradzież zdjęcia. "To jest po prostu patologia"
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci