Glass Animal zagrają koncert w Polsce [szok, radość, niedowierzanie]

Glass Animals zagrają koncert w Polsce [szok, radość, niedowierzanie]

Źródło zdjęć: © materiały prasowe
Maja Kozłowska,
04.04.2024 21:11

Glass Animals w najlepszym stylu wracają po genialnej płycie "Dreamland". Wypuścili singiel, zapowiedzieli nowy album i... trasę koncertową. Zespół nie ominie Polski.

"Dreamland" to dziecko pandemii, podobnie jak wiele innych świetnych albumów: "Future Nostalgia" Dua Lipy, "Chromatica" Lady Gagi czy "What's Your Pleasure" Jessie Ware. Niespodziewanie minęły już właściwie cztery lata, ale wspomnienia z tymi płytami wciąż są żywe. Glass Animals nagrali wówczas krążek, który jakimś cudem trafił w hardy mainstream, a "Heat Waves" stało się gigantycznym viralem na TikToku.

I teraz żeby nikt nie zrozumiał mnie źle: trudno o indierockowy band, który byłby tak catchy, ale jednocześnie orbitował odrobinę poza głównym nurtem, a na pewno z dala od radia. Jeden hit, bańka pękła, a dwa lata później Glass Animals grali na Opene'rze. I tym razem dowieźli - mieli występować też na edycji 2018, ale w związku z nieszczęśliwym wypadkiem perkusisty (został potrącony przez ciężarówkę) występ w ostatniej chwili został odwołany.

Glass Animals w piku: jest singiel, zapowiedź płyty i koncerty

Brytyjczycy 3 kwietnia wydali pierwszy singiel po dłuższej przerwie. Trochę ominęli swój największy hypetrain, ale nie szkodzi -  prawdziwi fani zostali!!! "Creatures in Heaven" zapowiada album "I Love You So F***ing Much", który ukaże się już 19 lipca. A skoro mówimy o płycie, będzie też oczywiście trasa koncertowa.

"Tour of Earth" to ponad 40 koncertów na całym świecie w najważniejszych lokalizacjach. Podczas swojego tournée Glass Animals wystąpią m.in. w USA, UK oraz w Europie. Nie obędzie się również bez koncertu w Polsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Glass Animals - Creatures in Heaven (Visualiser)

Glass Animals - kiedy koncert w Polsce?

Zespół wystąpi w Polsce już 19 października 2024 r. na warszawskim EXPO XXI, a jako gość specjalny na koncercie pojawi się grupa The Big Moon.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w środę 10 kwietnia o godz. 10:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w czwartek 11 kwietnia na LiveNation.pl o godz. 10:00.

Kupujcie bilety i łapiemy się pod sceną.

x
x (materiały prasowe)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0