Załoga słomkowego kapelusza wróci na Netflix z drugim sezonem

Drugi sezon "One Piece" potwierdzony. Czy będą kolejne?

Źródło zdjęć: © @Netflix X, canva
Marta Grzeszczuk,
15.09.2023 11:00

Twórca "One Piece" Eichiiro Oda potwierdził drugi sezon serialu na Netfliksie. Czy załoga słomkowego kapelusza zostanie na platformie na dłużej?

Przygodowy serial "One Piece", oparty na mandze i anime o tym samym tytule, zadebiutował na Netfliksie 31 sierpnia. Premierze towarzyszyły takie same obawy, jak przy innych aktorskich realizacjach kultowych animacji. Czy bohaterowie i klimat nie "zgubią się" w tłumaczeniu na na live-action? "One Piece" został bardzo dobrze odebrany pod tym względem. Na pewno pomógł fakt, że jednym z producentów serialu jest Eiichiro Oda, twórca oryginalnej mangi.

Netflix potwierdził drugi sezon "One Piece"

14 września, zaledwie dwa tygodnie po premierze, Oda podzielił się z fanami na YouTube dobrymi wiadomościami. Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie drugi sezon "One Piece". Czy będą kolejne? Materiału na pewno nie zabraknie. Manga, na której serial jest oparty ukazuje się od 25 lat. Wciąż wychodzą nowe rozdziały. Anime jest produkowane od 1999 r. i również ma już ponad 1 tys. odcinków.

W udzielonym przed oficjalnym ogłoszeniem drugiego sezonu wywiadzie dla deadline.com producent Marty Adelstein zapytany, czy liczy na to, że produkcja nie skończy się na jednym sezonie, powiedział: "Liczymy na 12 sezonów, jest tyle materiału". W tej samej rozmowie producentka Becky Clements dodała, że sześć sezonów pokryłoby około połowy historii z mangi. Dopytana, czy twórcy serialu mają pomysł na sześć sezonów, Clements odpowiedziała: "O tak, bez problemu".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0