c

Stylistka paznokci odstrasza zasadami. Jest niemiła czy stanowcza?

Źródło zdjęć: © Canva, TikTok
Oliwia Ruta,
19.01.2024 18:00

Pewna stylistka paznokci zaskoczyła internautów. Na TikToka dodała filmik z zasadami, które obowiązują w jej salonie.

Rosie Beauty to instruktorka stylizacji paznokci. Kobieta prowadzi własną firmę oraz salon manicure w Rudzie Śląskiej. Swoje prace publikuje na Instagramie oraz TikToku. Dodatkowo nagrywa filmik dotyczące stylizacji paznokci i zasad panujących w salonie. Manicurzystka słynie z kontrowersyjnych przekonań i wypowiedzi.

Stylistka paznokci ustala zasady

Obecnie na TikToku panuje trend, w którym mówi się o założeniach, które reszta świata ma na temat danej osoby. Swoją wersję trendu postanowiła zrobić również Rosie Beauty. Stylistka paznokci, zamiast nagrać oczywiste prawdy związane z tym zawodem, zrobiła subiektywny zbiór zasad, jakimi ona kieruje się w pracy.

trwa ładowanie posta...

Kobieta wspomniała m.in. o tym, że nie wykonuje niektórych usług, nie przyjmuje klientek z dziećmi, czy o tym, że jeśli ktoś przyjdzie dużo wcześniej, to nie wpuści tej osoby do salonu. Największe kontrowersje wzbudziła jednak zasada, że jeśli ktoś spóźni się powyżej 10 min, manicurzystka sama wybierze, co zrobi klientce na paznokciach.

trwa ładowanie posta...

Wielu internautów oburzyło się zasadami panującymi w salonie: "jestem klientką i po takiej antyreklamie totalnie bym do ciebie nie przyszła", "Ale dlaczego mam płacić i nie mieć takich paznokci, jakie ja chcę? Bo nie rozumiem? Mnie się ombre podoba", "rozumiem pewność siebie, ale niektóre te 'zasady' są śmieszne", "Zabrakło: jestem stylistką paznokci i jestem zarozumiała, dużo rzeczy nie wykonam, bo tego nie potrafię. W życiu bym nie przyszła nawet za darmo".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0