Nikita od Daniela Magicala wróciła na TikToka

Nikita wróciła silniejsza! "Wygląda jak stara ciotka klotka"

Źródło zdjęć: © TikTok
Konrad SiwikKonrad Siwik,05.07.2023 17:45

Amadeusz Ferrari w Las Vegas, Sentino w Marbelli, a Nikita już Polsce? Trudno się połapać, gdzie podziewają się wszyscy członkowie tego uniwersum. Wygląda jednak na to, że Nikola wróciła na TikToka.

Nikola niedługo po wylocie do Hiszpanii na zaproszenie Sentino zniknęła z mediów społecznościowych. Amadeusz Ferrari, który obecnie przebywa w Las Vegas, wyjaśnił, że zostawił dziewczynę w Marbelli pod opieką rapera. W innej relacji stwierdził, że konta Nikity zablokował jej były partner Daniel Magical.

trwa ładowanie posta...

Wygląda jednak na to, że Nikola wróciła na TikToka z nowym kontem i prawdopodobnie jest już w Polsce. Na profilu @nikitkaa_oficjalnie pojawiło się nagranie z podpisem: "Siemanko wróciłam do was silniejsza". Dalej oznaczono Natalię Osumek i Hell's House, czyli odbywający się w Polsce projekt Ferrariego, w którym dziewczyny biorą udział. Chyba że to wszystko poszło w drugą stronę i cała ekipa ruszyła do Hiszpanii.

trwa ładowanie posta...

Nikola wróciła do Polski i na TikToka

Na TikToku można też znaleść wspólne relacje Nikity i Natalki. Natomiast w kolejnym tiktoku na nowym koncie Nikola prezentuje swoje umiejętności wokalne.

trwa ładowanie posta...

Wielu komentujących nie ukrywa radości z powrotu dziewczyny. Pojawiają się jednak uszczypliwe komentarze, że dziewczyna wygląda na 10, a nawet 30 lat starszą. To tylko niektóre z nich:

Ona wygląda o 10 lat starzej

W tej fryzurze wygląda jak stara ciotka klotka 😅

Tak wyglądają włosy za 10 k po kilku tygodniach?? Masakra

I 30 lat starsza na twarzy?😳

Wygląda tu na 35 lat XD

50+ wyglądasz.

Internetowe trolle przybiły też Nikicie nowy pseudonim "Tosia" odnoszący się do oczerniających dziewczynę wypowiedzi Daniela Magicala. Tak czy inaczej, Nikola zdaje się nie przejmować krytyką, a na relacjach IRL "wyjaśnia hejterów".

trwa ładowanie posta...

Tymczasem Feerari wypuścił pierwszy odcinek swoich przygód w Marbelli.

FERRARI ZŁY NA CIOSA MARBELLA(Sentino, Nikita, Amadeusz)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5