Kinder Joy Harry Potter w wersji Quidditch

Kinder Joy Harry Potter. Jak zdobyć figurki w wersji Quidditch?

Źródło zdjęć: © Kinder, Materiały prasowe
KIW,
17.04.2024 18:00

Fani Harry'ego Pottera i kolekcjonerzy figurek Funko POP z radością przyjęli wiadomość o powrocie kultowych jajek Kinder Joy z magiczną niespodzianką w środku! Tym razem do zebrania jest nowa kolekcja figurek w wersji Quidditch. Jak zwykle w ich zdobyciu mogą pomóc nam kody na opakowaniu.

Wśród dostępnych figurek Kinder Joy Funko POP Harry Potter Quidditch znajdziemy zarówno graczy quidditcha z Hogwartu, jak i kibiców tej ekscytującej gry. Nie zabrakło również kultowych postaci, takich jak dyrektor szkoły Albus Dumbledore czy Hagrid.

Ale to nie koniec niespodzianek! Najwytrwalsi poszukiwacze mogą natrafić na wyjątkową figurkę złotego Harry'ego Pottera - prawdziwy skarb dla każdego fana!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Kinder Joy Harry Potter Quidditch. Kody na opakowaniu

Aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie wymarzonej figurki, warto zwrócić uwagę na kody znajdujące się na opakowaniu Kinder Joy. Według kolekcjonerów jajka z figurkami oznaczone są literą "S". Dodatkowo fani powinni zwrócić uwagę na kody z literą "G".

trwa ładowanie posta...

Więcej informacji o kodach, dostępnych figurkach i ciekawostkach związanych z nową kolekcją Kinder Joy Harry Potter można znaleźć na TikToku. Tam fani młodego czarodzieja i Funko POP dzielą się swoimi zdobyczami i kodami, pod którymi znajdowały się konkretne figurki.

trwa ładowanie posta...

Gdzie kupić Kinder Joy Harry Potter Quidditch?

Chociaż kody nie gwarantują znalezienia konkretnej figurki, znacząco zwiększają szanse na trafienie na poszukiwaną postać. Nowe Kinder Joy Harry Potter dostępne są już w sklepach Biedronka i Żabka. Wkrótce powinny pojawić się również w Lidlu.

Ze względu na ogromną popularność serii, figurki znikają z półek w mgnieniu oka. Nie warto więc zwlekać z zakupami, jeśli marzy nam się uzupełnienie kolekcji o magiczne figurki z Hogwartu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0