Streamerka wyświetla rozgrywkę Fortnite na pośladkach

Streamerka rozgryzła Twitcha. Wyświetla grę w intymnym miejscu

Źródło zdjęć: © Canva / Canva
Weronika Paliczka,
18.03.2024 13:45

Amerykańska streamerka wie, jak zwrócić na siebie uwagę odbiorców. Gwiazda filmów dla dorosłych wyświetla rozgrywki gier komputerowych na swoich pośladkach. Internauci nie kryją zmieszania taktyką kobiety.

W świecie internetu nowym twórcom trudno jest pozyskać odbiorców. Większość pomysłów była już wykorzystana, wykreowanie nowej niszy graniczy z cudem. Influencerzy bronią się charyzmą, wyglądem lub poczuciem humoru. Niektórzy wpadają na wyjątkowo niekonwencjonalne pomysły, które przyciągają wielu odbiorców. Kwestią otwartą pozostaje pytanie o przekraczanie granic dobrego smaku, jednak wielu influencerów uważa, że ważniejsze są wyświetlenia i zyski.

Streamerka przechytrzyła Twitcha

Amerykańska streamerka Morgpie zaskoczyła wszystkich swoim niekonwencjonalnym podejściem do transmisji z gier komputerowych. Kobieta jest także aktorką filmów dla dorosłych, która podbija niebieską platformę ze zdjęciami czy reklamuje różnorodne zabawki. Jej kanał na Twitchu obserwuje ponad 322,5 tys. osób, konto na Instagramie przyciąga natomiast ponad 425 tys. obserwujących. W wolnych chwilach Morgpie pozuje do zdjęć oraz gra w "Just dance" czy "Fortnite".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Po co grać na ekranie, skoro można na ciele

Twórczość Morgpie wypłynęła na X po tym, gdy influencerka zaczęła wyświetlać rozgrywkę w "Fortnite" na swoich pośladkach. Streamerka przyciąga dzięki temu społeczność, którą bardziej niż ciało interesują tradycyjne rozgrywki. Co zaskakujące, Twitch nie ma obecnie podstawy, aby zbanować działania Morgpie. Green screen rzucony na pośladki kobiety skutecznie maskuje nagość.

Internauci na X wyrażają skrajne opinie dotyczące działalności aktorki. Jedni przyznają, że jej pomysł jest genialny i kreatywny, inni uważają, że jest to znaczne przekroczenie granic dobrego smaku. Nic dziwnego, w "Fortnite" gra wiele dzieci i nastolatków, którzy nie powinni być narażeni na treści z pogranicza pornografii. Morgpie nie ogranicza się jedynie do streamowania gier na swoim ciele. Niektóre transmisje dotyczą przeglądania serwisów informacyjnych. Influencerka wyświetla na sobie także nagrania innych twórców z Twitcha.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0