Piski i wrzaski na widok Friza. Ruszyły castingi do "Twoje 5 Minut"
Już wkrótce poznamy grupę nowych influencerów, którzy pod opieką Friza zawładną internetem. Castingi do trzeciej edycji programu "Twoje 5 Minut" ruszyły pełną parą i towarzyszą im ogromne emocje.
"Twoje 5 Minut" to program stworzony przez Karola Wiśniewskiego "Friza", którego adresatami są aspirujący influencerzy. Format przypomina talent show, w którym uczestnicy rywalizują w różnych wyzwaniach sprawdzających ich potencjał na content creatorów. Celem jest wyłonienie najlepszych talentów, które zasilą szeregi Ekipy, Genzie i innych projektów Friza.
Podobne
Trzecia edycja programu różni się pod kilkoma względami od poprzednich. Zmiany mają na celu jeszcze większe zaangażowanie uczestników i widzów. Jedną z najważniejszych nowości jest wprowadzenie "złotego biletu", który umożliwia trzem osobom z największą liczbą polubień na TikToku bezpośrednie wejście do programu, pomijając etap castingów. W tej edycji uczestnicy walczą o kontrakty reklamowe o łącznej wartości 250 tys. zł oraz miejsce w nowej grupie influencerów. Friz podkreśla, że program jest otwarty wyłącznie dla osób powyżej 18. roku życia.
Szaleństwo na castingu "Twoje 5 Minut"
Castingi do trzeciej edycji "Twoje 5 Minut" ruszyły pełną parą. Jury z Frizem na czele odwiedziło Legnicę, gdzie przeprowadziło przesłuchania w murach Collegium Witelona. Internet obiegły nagrania z tego wydarzenia. Widać kolejkę młodych ludzi, którzy czekają na możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed wymagającymi jurorami.
Możliwość zobaczenia internetowych idoli z bliska wywołała u wielu osób histeryczne reakcje. Niektórzy krzyczeli i piszczeli, gdy zobaczyli spacerującego Friza. Do sieci trafiło też nagranie przedstawiające Kingę Banaś, która ucieka przed rozemocjonowanym tłumem.
Popularne
- Czy 100 ludzi pokona goryla? Absurdalne pytanie rozpala internet
- Ile lat więzienia czeka Brainroty z TikToka? Bombardiro Crocodilo pocierpi najdłużej
- Niezobowiązująca praca po maturze. Czym jest GIG economy i freelancing?
- Budda bawi się w USA? Nagrania z youtuberem obiegły internet
- Julia Wieniawa chce zagrać Łęcką. Producent filmu zrujnował jej marzenie
- Odważna decyzja Wersow? Przez cały maj będzie o niej głośno
- Roxie Węgiel zdała egzamin na prawo jazdy. Na jakie auto się zdecyduje?
- Flipowanie iPhone'ami sposobem na życie? Nowa moda na TikToku
- Co robić w maju w mieście? TOP 3 koncerty, na które warto się wybrać