Mata dołącza do Hot16Challenge2 i nominuje Snoop Dogga

Źródło zdjęć: © YouTube.com
ks,
14.05.2020 10:46

Mata, warszawski raper, który w 2019 zasłynął nagraniem "Patointeligencja" jest trzecim, po Solarze i Taco Hemingwayu: artystą, który zaprezentował swoje 16 wersów.

W środę w nocy Solar wrzucił do sieci zwrotkę, która rozpoczęła Hot16Challenge2. Zasady pozostają bez zmian. Akcja polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Założyciel SBM Label zdecydował, że na pierwszy ogień nominacji pójdą: Taco Hemingway, Bedoes, Białas i Mata.

Jako pierwszy na zaproszenie odpowiedział Taco Hemingway. Dziś w nocy natomiast pojawiła się długo wyczekiwana zwrotka Maty..Młody raper z typowym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tym, jak mija mu czas w trakcie kwarantanny. Zgodnie z zasadami Mata zaprosił do zabawy innych artystów, a są wśród nich m.in: Borixon, Vito Bambino z Bitaminy i... Snoop Dogg.

Słuchaj hip-hopowych nowości w Open FM!

Druga edycja Hot16Challenge to nie tylko muzyka, ale także pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z Hot16Challenge2 wystartowała zbiórka “Beef z koronawirusem #Hot16Challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem http://siepomaga.pl/hot16challenge.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0