ludzie
Kanye West założył bluzę z Janem Pawłem II i napisem "White Lives Matter"
PizzaPaweł: penis i nudesy tiktokera wyciekły na Twittera.

Pizza Paweł: penis tiktokera krąży po Twitterze... ludzie, kaman

Źródło zdjęć: © Twitter.com, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,10.01.2022 12:46

Kojarzycie influencera PizzaPaweł? Teraz jego penis hula sobie po Twitterze - na dodatek w momencie, gdy stracił kogoś bliskiego.

bGlmKMRf

PizzaPaweł jest jednym z bardziej rozpoznawalnym twórców w polskiej sferze internetowej. Na TikToku zebrał już ponad 1,5 miliona obserwujących wraz z 58,7 mln polubień filmów. Jego twórczość zbiera przeciętnie po 250 tys. wyświetleń. Ergo, radzi sobie świetnie. Wywiad Michała z nim, gdzie zdradza m.in. pochodzenie jego pseudonimu, możecie przeczytać tutaj.

Dzisiaj o dramie i tym, jak internet go potraktował

Zaburzę odrobinę chronologię. Zacznijmy od końca: na Twitterze wyciekło wideo, które rzekomo wyciekło już miesiąc temu na Telegramie. PizzaPaweł pokazuje tam swojego penisa i... tyle. Tak, widać tam jego członka. I nie, nie znajdziecie tutaj tego filmu - czuję się źle, że pokazuje nawet zamazane stopklatki z nagrania.

Pizza Paweł: penis i nudesy tiktokera krążą po sieci
Pizza Paweł: penis i nudesy tiktokera krążą po sieci (Twitter)
Pizza Paweł: penis i nudesy tiktokera krążą po sieci
Pizza Paweł: penis i nudesy tiktokera krążą po sieci (Twitter)

Kontekst: film został przesłany do drugiej osoby za jej zgodą. To nie jest sytuacja rodem z ostatniej dramy, gdzie niektóre laski miały otrzymywać zdjęcia penisa bez ostrzeżenia, rzekomo oczywiście. Ten film nie powinien wyciec nigdy, pod żadnym pozorem. Problem jest prosty: ten wyciekł. Sexting pomiędzy dwójką dorosłych osób jest okej. Są to sprawy prywatne, niedotyczące osób trzecich.

trwa ładowanie posta...

I to wygląda jak atak (?) w stronę PizzaPawła. Bo ostatnio na Instagramie i TikToku pokazał, że nie wszystko było u niego dobrze.

"Daddy" PizzaPawła nie żyje

Sam Paweł przekazał zapłakany, że zmarła bliska mu osoba:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

W skrócie: bliska mu osoba została zabrana w trybie pilnym do szpitala, gdzie niestety zmarła. Mówi się o tym, że przyczyną zgonu była niewydolność nerek. Wniosek jest prosty i nie wymaga dłuższego tłumaczenia: przyjaciel PizzaPawła nagle odszedł, co pogrążyło go w smutku.

bGlmKMRh

Nie bądźcie chamami

Wyciek filmu i śmierć przyjaciela okazały się być niepokojąco blisko siebie. Czy ktoś specjalnie czekał na okazję, aż będzie głośno o Pawle w sieci? Kto wie. Zdecydowanie powielanie tego jest złe, ponieważ a) nagie filmy wysyłane za zgodą obu stron są okej b) Paweł nie chciał, aby jego nagie zdjęcia krążyły po sieci. Bo kto tego chce?

Dajcie mu w spokoju przeżyć żałobę. Albo lepiej: jeżeli oglądacie PizzaPawła, to wesprzyjcie go dobrym słowem.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Taruros,zgłoś
Tak tylko wspomnę że rozpowszechnianie takiego czegoś bez zgody to przestępstwo
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Telegram,zgłoś
Tyle ze tych video jest wiele więcej na telegramie ;) współczuję straty, a o nagraniu już raczej wszyscy zapomnieli bo kilka tiktokerow też wysłało za dużo i bardziej się ludzie nimi zajęli.
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Komentarze (2)
arrow
Król szurów skazany. Obrażał w internecie poznańskich lekarzy