seks
Seksting – wszystko, co musisz wiedzieć, o wysyłaniu nudesów
wibratory

Orgazmy przyjazne dla środowiska? Poznajcie Womenizer, czyli eko zabawkę erotyczną

Źródło zdjęć: © Cottonbro / Pexels
Anna RusakAnna Rusak,24.05.2021 13:35

Ekologiczne zabawki elektryczne już tu są. Oprócz tego, że zagwarantują Wam orgazm, to jeszcze… posadzą drzewo

bEhRKBWX

Czy ekologia i orgazmy mogą iść ze sobą w parze? Okazuje się, że tak, a to wszystko dzięki Womenizer Premium Eco, czyli biodegradowalnemu gadżetowi elektrycznemu dla kobiet. Tak, to nie żarty.

Sprawa może się wydawać błaha, ale prawda jest taka, że bardziej ekologiczne i mniej plastikowe podejście w każdej sferze naszego życia jest dość istotną kwestią. Przypominam, że w tygodniu średnio zjadamy jedną kartę kredytową. Co prawda jest to jeszcze dość niszowy temat – na rynku nie mamy zbyt wielu eko zabawek erotycznych – ale, jak widać, sprawa zaczyna się zmieniać.

bEhRKBWZ

Czym wyróżnia się Womenizer?

Przede wszystkim tym, że jest wykonany z biolenu, czyli związku składającego się z polikwasu mlekowego (PLA). Nic Wam to nie mówi? W skrócie mogłabym napisać, że w jego skład wchodzi około 70% naturalnych materiałów takich jak np. skrobia kukurydziana. Oznacza to, że jest materiałem biodegradowalnymda się go kompostować.

PREMIUM eco | The World's First Biolene Sex Toy

Poza tym Womanizer Premium Eco, można rozłożyć na poszczególne części – dzięki czemu, gdyby zaszła taka potrzeba, będziecie go mogły łatwo naprawić. Dodatkowo produkt wyposażony jest w wymienną baterię, którą można ładować - żywotność zakłada około 300 cykli ładowania. To znacząco przedłuża żywotność zabawki.

bEhRKBXb

Wisienką na tym ekologicznym, erotycznym torcie jest to, że w zestawie znajdziecie etui z bawełny organicznej, a całość jest zapakowana z troską o środowisko. Konkretniej – w papier z certyfikatem FSC, oznaczający, że materiał pochodzi od organizacji, dla której ważna jest zrównoważona gospodarka leśna. Czy może być lepiej? Tak.

Drzewo za orgazm

Marka współpracuje też z Tree Planted, czyli organizacją non-profit, która ma pomagać środowisku poprzez sadzenie drzew. Za każdy sprzedany Womanizer Premium Eco, firma posadzi jedno drzewo w Ugandzie.

bEhRKBXh

„Projekt ma poprawiać warunki życia osób szczególnie narażonych, zwłaszcza kobiet i młodzieży, poprzez zrównoważone praktyki rolnicze oraz promowanie wartości kulturowych i ochrony dziedzictwa naturalnego na obszarach rolniczych”.

- Womanizer

Nie on pierwszy…

Warto dodać, że to nie pierwsza eko zabawka. Na rynku pojawiła się już chociażby Gaia Eco marki Blush, która jest pierwszym na świecie biodegradowalnym wibratorem, stworzonym na bazie mączki skrobiowej. Także jeśli szukacie produktu, który zagwarantuje Wam orgazm, a przy tym nie przyczyni się do jakichś ekologicznych wyrzutów sumienia, to macie już dobre alternatywy!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Martyna Kondratowicz o tym, dlaczego mówienie o seksie i reklamowanie wibratorów jest spoko [WYWIAD]